banner1014

Uzm. Evlilik Ve Aile Danışmanı Nurevşan Çep, Hasta Kabulüne Başladı

Uzm. Evlilik ve Aile Danışmanı Nurevşan Çep, Samsun Yenimahalle, Atakent Bulvarı, No: 170/11, M. Arslan Ofis, K:4 - 55200 Samsun adresinde hasta kabulüne başladı.

Uzm. Evlilik Ve Aile Danışmanı Nurevşan Çep, Hasta Kabulüne Başladı

Uzm. Evlilik ve Aile Danışmanı Nurevşan Çep, Samsun Yenimahalle, Atakent Bulvarı, No: 170/11, M. Arslan Ofis, K:4 - 55200 Samsun adresinde hasta kabulüne başladı.

Uzm. Evlilik ve Aile Danışmanı Nurevşan Çep, Karadeniz Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında lisans eğitimini tamamlamıştır. Ardından uzmanlığını Ondokuz Mayıs Üniversitesi Evlilik ve Aile Danışmanlığı üzerinde tamamlayarak Uzm. Evlilik ve Aile Danışmanı unvanını almıştır. Pandemi döneminde online olarak psikolojik danışma hizmeti ile birçok danışan görmüştür. Şu an aktif olarak yüz yüze veya online psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Uzm. Evlilik ve Aile Danışmanı Nurevşan Çep lisans ve yüksek lisans eğitimi boyunca aktif olarak Cinsel Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Objektif Çocuk Testleri Uygulayıcı Eğitimi, Davranım Bozukluğu Olan Çocuklarla Oyun Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi Yönelimli Klinik İlk Görüşme Ve Terapi Becerileri gibi eğitimler alarak mesleki olarak kendini geliştirmiştir.

Uzm. Evlilik ve Aile Danışmanı Nurevşan Çep çocuk, genç ve yetişkin ruh sağlığına yönelik psikolojik destek hizmeti vermektedir. Çocuklarda, gençlerde ve yetişkinlerde var olan depresyon, kaygı bozuklukları, panik bozukluk, sınav kaygısı, akran zorbalığı, yeme bozuklukları, fobiler, öfke kontrolü, travma, stres yönetimi, üz güven sorunları, iletişim problemleri ve bireylerin hayatlarında zorlandıkları diğer sorunlarla ilgili psikolojik destek hizmeti vermektedir. Evli ve çiftlerde cinsel sorunlar, ilişki problemleri ve aile danışmanlığı alanında destek sunmaktadır.

Çocuk, genç ve yetişkinler için kişilerin ilgi, yetenek ve kişisel özelliklerine göre görüşmeler ve çeşitli testler yaparak Kariyer Danışmanlığı hizmeti vermektedir. Uzm. Evlilik ve Aile Danışmanı Nurevşan Çep Bilişsel Davranışçı Terapi Ekolü ile çalışmakta olup danışanın sorununa ve ihtiyacına göre bazı zamanlarda eklektik bakış açısı ile çalışmalar yapmaktadır.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER