banner1014

İnce ve Kurt Ailelerinin Mutlu Günü

Ceyhan-Ali İnce’nin kızı eğitimci Burcu İnce ile Şükriye- Kızılırmak Gazetesi Onursal Başkanı Necmi Kurt’un oğlu Kızılırmak Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Ünlü mutluluk dolu yıllar için birbirlerine söz verip ‘’EVET’’  dediler.

İnce ve Kurt Ailelerinin Mutlu Günü

Ceyhan-Ali İnce’nin kızı eğitimci Burcu İnce ile Şükriye- Kızılırmak Gazetesi Onursal Başkanı Necmi Kurt’un oğlu Kızılırmak Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Ünlü mutluluk dolu yıllar için birbirlerine söz verip ‘’EVET’’  dediler.

Burcu & Ferdi mutluluk dolu yıllara doğru yelken açtılar.

Burcu & Ferdi için Bafra Elya Balo Düğün Salonunda rüya gibi bir nikah ve düğün merasimi gerçekleştirildi.

Genç çiftler Burcu & Ferdi hayatlarının ışıltılı geçmesi dileğiyle meşaleler eşliğinde Bafra ELYA BALO DÜĞÜN salonuna alkışlar arasında girdiler.  İlk danslarını yapan genç çiftler için Nikâh Merasimine geçildi.

Nikâhı Bafra Belediyesi Nikâh Memuru Fatih Türk hayırlı olsun dilekleri ile kıydı. Nikâh Şahitliklerini ise Sema Evcimen, Derya Demirtaş yaptı.

Burcu & Ferdi daha sonra ise tatlı bir yaşam için düğün pastalarını kesip birbirlerine ikram ettiler. Genç çiftleri tebrik etmek isteyen ve takısını takmak isteyen davetliler ise uzun kuyruk oluşturdular.

Genç çiftler Burcu & Ferdi yapılan muhteşem nikâh ve düğün merasimi ile duygulanan gözlerden akan damlalar altında ömür boyu mutluluğa doğru yelken açarak hayatlarını birleştirdiler.

Çalınan oyun havaları eşliğinde oyunlarını oynayan Burcu & Ferdi'ye arkadaşları eşlik etti.

Anı fotoğraflarının çekilmesinin ardından düğün merasimi sona erdi.

Düğüne Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar, Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Haluk Bülbül, Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim Semiz, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, İyi Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, Eğitim-İş Eğitim Genel Sekreteri Suat Özkolay , Bafra Kızılırmak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yılmaz, Bafra Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Hurşit Tulum, Matbaa Sektörünün Temsilcileri, Basın Mensupları, İş insanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Nikâh ve Düğün merasiminin ardından duygulu bir teşekkür konuşması yapan Kızılırmak Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Ünlü ’’İnce ve Kurt aileleri adına bizler Burcu & Ferdi Ünlü çifti olarak nikah ve düğün merasimimize katılarak bizleri oldukça mutlu eden tüm davetlilere teşekkür etmek isteriz. Türk milletinin kültüründe evlilik müessesesi çok özel bir yer tutmaktadır. Bu bakımdan bizlerin kurduğumuz yuvanın millet ve memleket için, - ailelerimiz için hayırlar getirmesini diliyoruz. Çok duyguluyuz ve Mutluyuz ‘’diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2021, 23:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER