banner1014

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal Samsunspor’u Ziyaret Etti

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal ve beraberindeki heyet Samsunspor’u ziyaret etti.

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal Samsunspor’u Ziyaret Etti

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal ve beraberindeki heyet Samsunspor’u ziyaret etti.


Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Rektör Ünal ve OMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Batuk, Yılport Samsunspor Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Samsunspor Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan ve Samsunspor İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır ve Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu ile bir araya gelerek Süper Lig’e çıkan Yılport Samsunspor’a başarılar diledi.


Ziyarete ayrıca; OMÜ Kariyer Merkezi Müdürü Prof. Dr. Kemal Yıldızlı, OMÜ Spor Bilimleri Dekanı Prof. Dr. Murat Eliöz, OMÜ Terme Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Doç. Dr. Erol Terzi de katıldı.
Görüşmede iki kurum arasında spor alanında yapılacak faaliyetler ve iş birlikleri ele alındı.


Rektör Ünal: Samsunspor şehrin tanıtılması açısından önemli bir marka 
Samsunspor’un şehrin tanıtılması açısından önemli bir marka değeri olduğunu belirten Yavuz Ünal, “Samsunspor’un 20 maçlık yenilmezlik serisine övgüde bulunarak sözlerine şöyle devam etti:
“Samsunspor ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun’un sahip olduğu en kıymetli iki değeri. Bu değerleri elbirliği ile büyütmeliyiz. OMÜ olarak yeteneğin ve kalitenin arttırılmasına katkı sunmak bizim görevimiz. Üniversitemiz hatırı sayılır üniversiteler arasında yer alıyor. OMÜ ailesi olarak yeteneği ve kaliteyi arttırmak bizlerin en önemli görevi. Şehre katkı sağlayacak her projede yer almak bizleri de onurlandırır.” 


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsunspor Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen ise; Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal ve beraberindeki heyetin başarı dileklerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.   
Ziyaret, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.


 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2023, 22:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER