banner1014

Yardım İçin Bir Araya Gelen Kadın Dayanışmasını Önemsiyoruz

Bayan Demirtaş, birlik ve beraberlik bizim geçmişten gelen bir özelliğimiz. Fedakar ve paylaşmayı seven kadınların yardım için bir araya getiren kadın dayanışmasını çok önemsiyorum “dedi.

Yardım İçin Bir Araya Gelen Kadın Dayanışmasını Önemsiyoruz

Bayan Demirtaş, birlik ve beraberlik bizim geçmişten gelen bir özelliğimiz. Fedakar ve paylaşmayı seven kadınların yardım için bir araya getiren kadın dayanışmasını çok önemsiyorum “dedi.

İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, KADEF Kadın Kolları Başkanı Özlem Yamanoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ağırlayarak yapılan gönüllü yardım çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Bayan Demirtaş, birlik ve beraberlik bizim geçmişten gelen bir özelliğimiz. Fedakar ve paylaşmayı seven kadınların yardım için bir araya getiren kadın dayanışmasını çok önemsiyorum “dedi.

“Bizler zamana bir iz düşüm bırakmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz”

Burada sizleri ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum diyerek davetlilere hitap eden İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, Allah’a şükürler olsun ki bizleri böyle anlamlı iyilik meclisinde, sevgiyi yaymak için kardeşliğimizi güçlendirmek için bir araya geldik. Veren el ile Alan eli buluşturan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz vasıtası ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara umut olmaya devam ediyoruz. Yaptığımız işin hassasiyetinin bilincindeyiz. Gerekli özen ve itinayı göstererek elimizdeki tüm imkanları seferber ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımlarda bulunuyoruz. Bizler zamana bir iz düşüm, bir kelebek etkisi bırakmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz" dedi.

“En büyük emek hiç kuşkusuz gönüllü çalışan bu gönül erlerinindir”

KADEF Kadın Kolları Başkanı Özlem Yamanoğlu, Bizler gönül erleriyiz. Bugün birlik ve beraberlik içerisinde dayanışma ve yardımlaşmanın önemine dair mesaj verdiğimizi düşünüyorum. Yönetim kurulu üyelerimiz ile ihtiyaç sahibi insanlarımıza yardım ulaştırabilmek adına bir nebzede olsa katkı sağlayabilmek için gönüllü olarak devam eden çalışmalara destek olalım dedik. Bu organizasyonda ki en büyük emek hiç kuşkusuz  İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş ve çalışma arkadaşlarınındır. İhtiyaç sahibi insanlarımıza önemli hizmetlerde bulunan insanların güvenlerini kazanan bu güvenin hakkını en iyi şekilde Gönüllü Başkan Lütfiye Demirtaş’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2019, 22:17

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER