banner1014

Başkan İbrahim SEMİZ’in Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim SEMİZ’in Kurban Bayramı Kutlama Mesajı.

Başkan İbrahim SEMİZ’in Kurban Bayramı Mesajı

Başkan SEMİZ mesajına, “Hicretin ikinci yılından itibaren Hz. Peygamber Efendimiz (s.a.v.) her yıl hem kurban kesmiş hem de gücü yetenlerden kesmelerini istemiştir. Gücü yetenler için kurban, ihmal edilmemesi gereken bir ibadettir. İnşallah bu Kurban Bayramı ülkemiz ve dünya üzerindeki bütün musibet, bela ve hastalıkların uzaklaşmasına vesile olur.” sözleriyle başladı.

Bayram günlerinin, maddi ve manevi dayanışmanın; sevgi, saygı, hoşgörü ve barışın en çok hissedildiği günler olduğunu belirten Başkan SEMİZ, "Birlik ve beraberlik anlayışı üzerine inşa edilmiş bir bayram olan Kurban Bayramı vesilesiyle yeryüzünde sevgi, barış ve kardeşlik duygularının daha da pekişmesi dileğimizle, Allah bayramın maneviyatını yaşamayı hepimize nasip eylesin. Allah katında kurbanlarımızın makbul olmasını dilerken bayramın getirdiği kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile tüm dünyanın barış, huzur ve esenlik içinde yaşamasını Cenabı Hak'tan niyaz ediyor, bu mübarek günlerin, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum." Dedi.

İlçe Başkanı İbrahim SEMİZ; “Bu duygularla, başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere tüm kardeşlerimin Kurban Bayramını kutluyor, bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanızı temenni ediyor, bayramın İslam Alemiyle birlikte tüm insanlığa hayırlı olmasını diliyorum.” Diye sözlerine son verirken;

AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Programının 10 Temmuz 2022 Pazar Günü (Bayramın 2.günü) Saat 14.30’da Milletvekilleri ve Belediye Başkanının katılımıyla parti binasında yapılacağını belirterek tüm vatandaşlarımı davet etti.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2022, 23:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER