banner1014

Bafra Ziraat Odası Başkanı Tosuner'den Regaib Kandili Mesajı

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner Regaib Kandili Mesajı yayımladı.

Bafra Ziraat Odası Başkanı Tosuner'den Regaib Kandili Mesajı

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner Regaib Kandili Mesajı yayımladı.

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, mübarek üç ayların ve Regaib Kandili’nin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını diledi.

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner Regaib Kandili mesajıında; ‘İslam alemi olarak üç aylar içindeki mübarek gecelerden ilki olan Regaib Kandili’ne kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Regaib Kandili’nin ve mübarek üç ayların rahmete, berekete, kurtuluşa vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyoruz.Bu önemli günlerde doğruluğun, dürüstlüğün, paylaşmanın, hak ve hukuka riayetin, barış ve kardeşlik içinde bir arada yaşamanın, yetime, öksüze ve kimsesize kol kanat germenin insani erdemler olarak ulaşılabilecek en üstün değerler olduğunu yeniden hatırlayalım.

Regaib Kandiliyle başlayan; Miraç ve Berat kandilleriyle devam ederek Ramazan ayı ve Kadir Gecesi’yle doruğa ulaşacak bu bereket iklimi vesilesiyle başta ilçemiz ve ülkemiz olmak üzere tüm Çiftçilerimizin Mübarek üç ayların ve Regaib Kandili’nin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını diliyor, hemşehrilerimizin ve İslam âleminin Regaib Kandili’ni kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 19:43

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER