banner1014

Şakir: "gana Maçı Çok Zor Olacak"

Irak Milli Takımı Teknik Direktörü Hakim Şakir, Ali Adnan'ı sadece Türkiye'den değil, Avrupa'dan da isteyen takımlar olduğunu söyledi.U20 Dünya Kupası'nda Gana Milli Takımı ile 3'üncülük maçında karşılaşacak olan Irak Milli Takımı'nda...

Şakir:
Irak Milli Takımı Teknik Direktörü Hakim Şakir, Ali Adnan'ı sadece Türkiye'den değil, Avrupa'dan da isteyen takımlar olduğunu söyledi.

U20 Dünya Kupası'nda Gana Milli Takımı ile 3'üncülük maçında karşılaşacak olan Irak Milli Takımı'nda teknik direktör Hakim Şakir, Gana maçının zor geçeceğini belirterek, "Her iki takımda güçlüler. Umarım karşılaşmadan istediğimiz bir sonucu alırız" dedi.

Yarın final maçında Uruguay'a penaltı atışlarında yenilmelerini değerlendiren Şakir, "Uruguay bizim için zor bir rakipti. Penaltılarda yenildiğimiz için üzgünüz. Daha iyisini yapabilirdik" diye konuştu.

Galatasaray'ın transfer gündeminde olan Irak U20 Milli Takım futbolcusu Ali Adnan ile ilgili soruya ise Şakir, "Ali Adnan için sadece Türkiye'den değil, Avrupa'dan da isteyen takımlar var" diye cevap verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER