banner1014

Olin Edirne Taştimur’la Yollarını Ayırdı

Olin Edirne Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Kumuşoğlu, yaptığı açıklamada, eski antrenör Gökhan Taştimur’la yolların ayrıldığını ve 2013-14 sezonunda birlikte çalışmayacaklarını açıkladı.Yapılan yazılı açıklamada,...

Olin Edirne Taştimur’la Yollarını Ayırdı
Olin Edirne Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Kumuşoğlu, yaptığı açıklamada, eski antrenör Gökhan Taştimur’la yolların ayrıldığını ve 2013-14 sezonunda birlikte çalışmayacaklarını açıkladı.

Yapılan yazılı açıklamada, yeni sezon için antrenör arayışlarının devam ettiğini belirten Kumuşoğlu, yerli ve yabancı isimlerle görüşüldüğünü ve konunun en geç Temmuz ayı sonuna kadar netleşeceğini belirtti. Yeni sezon için bütçe oluşturma çalıştırmalarının sürdüğünü ifade eden başkan Vedat Kumuşoğlu, Olin Edirne Basketbol Kulübü’nün sürdürülebilirliğini başarmak için tüm yükün bir kişinin omuzlarına yüklenmemesi ve sorumluluğun paylaşmasını gerektiğini söyledi. Kumuşoğlu, “Edip Ağaoğulları’nın kuvvetli desteği geçmiş senelerde olduğu gibi devam edecek. Zaten kendisinin desteği sayesinde bu iş kuruldu ve devam ediyor. Kendisinin kuvvetli desteği her zaman, hem Edirne için hem de Olin için, inanılmaz fedakarlıklar yaparak sürdürüldü ve bugünlere kadar gelindi. Önümüzdeki sezon da bu şekilde devam edecek. Bunun dışında İstanbul’da görüşmeleri sürdürdüğümüz firmalarla sponsorluk anlaşmalarımız olacak. Bu anlaşmaları yakın zamanda duyuracağız. Gelir kaynaklarımızı çeşitlendirme çalışmalarımız devam ediyor. Sponsorluk görüşmelerimiz belirli bir noktaya geldi, gelişmelerden umutluyuz” dedi.

“EDİRNE’NİN EN ÖNEMLİ AVANTAJI SEYİRCİSİ”

Başkan Kumuşoğlu, seyircilerin ve taraftarın Olin Edirne Basketbol organizasyonun çok önemli bir parçası olduğunun altını çizerek, “Edirne’nin en önemli avantajı seyirci ve basketbolseverleri. Geçen sezon bir çok deplasmana da birlikte gittik. Edirne’deki seyirci, taraftar atmosferi açıkçası başka şehirlerde pek yok. Bu bizim en büyük avantajımız. Yeni sezonda seyircimizi yine yanımızda görmek istiyoruz. Onlara şu anda oyuncu isimleri veremesek de (ama antrenörümüzü belirledikten sonra açıklamaya başlayacağız) şundan emin olsunlar Edirne’ye layık bir takım kuracağız. Sahada savaşan, hiç durmayan, mücadele eden bir takım izlettirme sözü veriyoruz taraftarımıza. Bu sezon salonumuzun tamamen dolmasını ve böyle bir salonda oynamayı istiyoruz” diye konuştu.

Bir gün önce Edirne Basketbol Taraftarları Derneği üyesi bir grup taraftarın kendisini ziyaret ettiğini de açıklayan başkan Vedat Kumuşoğlu konuşmasına şöyle devam etti:

“Eksik olmasınlar Edirne’den gelerek ziyarette bulundular. Teşekkür ediyorum. Onlarla bilet politikamızı, kombine politikamızı ve çeşitli sorunlarımızı konuştuk, sohbet ettik. Onların düşünceleri bizim için çok önemli. Ayrıca düşündüğümüz yeni oluşumu paylaştık kendileri ile. Onlar da yeni gelişmelerden çok memnun oldular. Temmuz sonu itibarıyla belli olacak olan takım yapımız ile hep birlikte şehirde güzel bir sinerji yaratacağımıza inanıyoruz.”

Başkan Vedat Kumuşoğlu, bundan böyle kulüple ilgili haberlerin www.olinedirnebasket.com resmi internet sitesinden, facebook ve twitter hesaplarından düzenli olarak duyurulacağını açıkladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER