banner1028

Genç Bafraspor'dan Başkan Şahin'e Ziyaret

Samsun Bölgesi Süper Amatör Liginin yeni ekiplerinden biri olan Genç Bafraspor Kulüp Başkanı Nail Yaldır ve yönetimi Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'i makamında ziyaret ederek desteklerini istedi.

Genç Bafraspor'dan Başkan Şahin'e Ziyaret

Samsun Bölgesi Süper Amatör Liginin yeni ekiplerinden biri olan Genç Bafraspor Kulüp Başkanı Nail Yaldır ve yönetimi Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'i makamında ziyaret ederek desteklerini istedi.

Samsun Bölgesi Süper Amatör Liginin yeni ekiplerinden biri olan Genç Bafraspor Kulüp Başkanı Nail Yaldır, Başkan Yardımcısı Koray Varol, Kulüp Şube Sorumlusu Nizamettin Kurt, Kulüp Genel Kaptanı Erkan İpek, Antrenörler Cemalettin Arslan ve Adnan Günal; Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'i 2017 - 2018 Futbol sezonu öncesi makamında ziyaret ederek desteklerini istedi.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Genç Bafraspor Kulüp Başkanı Nail Yaldır; “Geçen sezon zor şartlar içinde Samsun Bölgesi 1.Amatör liginden Playoff karşılaşmaları ardından Samsun Bölgesi Süper Amatör Ligine yükseldik. Bizler 150 bin nüfusa sahip olan güzel ilçemiz için fedakârlıklar yaparak şu an Samsun Bölgesi Süper Amatör ligi için takım oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.

‘Tabi ki de bütçemizi aşmadan takım dengesini bozmadan iç ve dış transferleri bitirme noktasına geldik’ ifadelerini kullanan Nail Yaldır; “Artık ilçemizdeki her kesin desteğine ihtiyacımız var. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'e ziyaretin amacının bu destek süreci sizinle başlatalım dedik. İnşallah hiç bir şüphemiz yok bizleri bu kutsal görev de yalnız bırakmayacağınıza inanıyoruz. Artık 150 bin nüfuslu bu güzel ilçemize profesyonel lig de oynayacak bir takım olma yolunda sizin önderliğinizde ve ilçemizin destekleriyle biz bu işi başaracağız. Genç Bafraspor olarak işimizin çok zor olduğunu da biliyoruz, ama tek çaremiz başarmak. Bizler Genç Bafraspor Ailesi olarak bu yıl bizim yılımız olması için elimizden ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Genç Bafraspor Kulüp Başkanı Nail Yaldır'dan sonra konuşan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin; “Öncelikle ziyaretiniz beni oldukça memnun etti. 150 Bin Nüfuslu ilçenin Belediye Başkanı olarak bu kutsal ve güzel göreviniz de sizlere başarılar dilerim. Görüyorum ki Genç Bafraspor Ailesi olarak taşın altına eliniz koymuşsunuz. Bizlere de ne gerekiyorsa yardım etmeye hazırız. Sizin kadar ben de çok istiyorum ki ilçemizin Profesyonel ligin de bir takımımızın olmasını. İnşallah bu gücü siz de görüyorum ve inanıyorum ki başaracaksınız. Son olarakta 2017 - 2018 Samsun Bölgesi Süper Amatör Ligin de mücadele edecek olan İlçemizin üç takımıza başarılar dilerim” dedi.

Ziyaret sonunda Genç Bafraspor Kulüp Başkanı Nail Yaldır, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'e Genç Bafarspor Formasını taktip ettikten sonra günün anlam ve önemi için toplu fotoğraf çekildi.

Ebubekir Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER