Ayak Tenisi İl Seçmeleri Alaçam’da Yapılacak
Ayak Tenisi Federasyonu tarafından Türkiye Şampiyonası için Samsun il seçmeleri 19 Eylül Pazar günü saat 10.00’da Alaçam Şehir Stadı’nda yapılacak
Ayak Tenisi Federasyonu tarafından Türkiye Şampiyonası için Samsun il seçmeleri 19 Eylül Pazar günü saat 10.00’da Alaçam Şehir Stadı’nda yapılacak
Ayak Tenisi Samsun İl Temsilcisi ve Orta Karadeniz Bölge Sorumlusu Gökhan Bozdemir, “Alaçam ilçemize gelecek olan bütün takımlarımızı en iyi şekilde ağırlayacağız. İl birinciliği müsabakalarında dereceye giren takımlarımızı ayın 25’inde Kastamonu’da düzelecek grup seçmelerine göndereceğiz. Kastamonu’da başarılı olan takım ile 15 bölge birincisi 15-17 Ekim’de Türkiye Şampiyonası’na gidecek. Amacımız ülkemizin gençlerine faydalı olmak ve birçok milli sporcu çıkartarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek” dedi.
Kaynak: Haber Merkezi
17
az bulutlu
Namaz Vakti
19 Mart 2024
İmsak | |||
Güneş | |||
Öğle | |||
İkindi | |||
Akşam | |||
Yatsı |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Galatasaray | 30 | 81 |
2. Fenerbahçe | 30 | 79 |
3. Trabzonspor | 30 | 49 |
4. Beşiktaş | 30 | 46 |
5. Kasımpasa | 30 | 43 |
6. Başakşehir | 30 | 42 |
7. Rizespor | 30 | 42 |
8. Antalyaspor | 30 | 41 |
9. A.Demirspor | 30 | 39 |
10. Alanyaspor | 30 | 39 |
11. Sivasspor | 30 | 38 |
12. Samsunspor | 30 | 36 |
13. Kayserispor | 30 | 36 |
14. Ankaragücü | 30 | 33 |
15. Hatayspor | 30 | 33 |
16. Konyaspor | 30 | 33 |
17. Gaziantep FK | 30 | 31 |
18. Karagümrük | 30 | 30 |
19. Pendikspor | 30 | 29 |
20. İstanbulspor | 30 | 13 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Eyüpspor | 27 | 64 |
2. Göztepe | 27 | 56 |
3. Sakaryaspor | 27 | 47 |
4. Ahlatçı Çorum FK | 27 | 45 |
5. Kocaelispor | 27 | 45 |
6. Bodrumspor | 27 | 44 |
7. Boluspor | 27 | 43 |
8. Bandırmaspor | 27 | 41 |
9. Gençlerbirliği | 27 | 40 |
10. Erzurumspor | 27 | 37 |
11. Ümraniye | 27 | 33 |
12. Keçiörengücü | 27 | 32 |
13. Manisa FK | 27 | 31 |
14. Şanlıurfaspor | 27 | 27 |
15. Tuzlaspor | 27 | 27 |
16. Adanaspor | 27 | 27 |
17. Altay | 27 | 15 |
18. Giresunspor | 27 | 7 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Arsenal | 28 | 64 |
2. Liverpool | 28 | 64 |
3. M.City | 28 | 63 |
4. Aston Villa | 29 | 56 |
5. Tottenham | 28 | 53 |
6. M. United | 28 | 47 |
7. West Ham United | 29 | 44 |
8. Brighton | 28 | 42 |
9. Wolves | 28 | 41 |
10. Newcastle | 28 | 40 |
11. Chelsea | 27 | 39 |
12. Fulham | 29 | 38 |
13. Bournemouth | 28 | 35 |
14. Crystal Palace | 28 | 29 |
15. Brentford | 29 | 26 |
16. Everton | 28 | 25 |
17. Luton Town | 29 | 22 |
18. Nottingham Forest | 29 | 21 |
19. Burnley | 29 | 17 |
20. Sheffield United | 28 | 14 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Real Madrid | 29 | 72 |
2. Barcelona | 29 | 64 |
3. Girona | 29 | 62 |
4. Athletic Bilbao | 29 | 56 |
5. Atletico Madrid | 29 | 55 |
6. Real Sociedad | 29 | 46 |
7. Real Betis | 29 | 42 |
8. Valencia | 28 | 40 |
9. Villarreal | 29 | 38 |
10. Getafe | 29 | 38 |
11. Las Palmas | 29 | 37 |
12. Osasuna | 29 | 36 |
13. Deportivo Alaves | 29 | 32 |
14. Mallorca | 29 | 30 |
15. Rayo Vallecano | 29 | 29 |
16. Sevilla | 29 | 28 |
17. Celta Vigo | 29 | 27 |
18. Cadiz | 29 | 22 |
19. Granada | 28 | 14 |
20. Almeria | 29 | 13 |