banner1014

Antrenörlerle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde, il temsilcileri ve antrenörlerle değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Antrenörlerle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde, il temsilcileri ve antrenörlerle değerlendirme toplantısı düzenlendi. Sporun aktif bir yaşam tarzı haline getirilerek daha çok sporcuya ulaşılması konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde bulanan toplantı salonunda kurumda görev yapan badminton antrenörlerle değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya Sportif Değerlendirme ve Antrenör Takip Birimi Şube Müdürü Zeynep Elbir, Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak, cimanstik, bisiklet, dağcılık, boks, halter, bocce, buz hokeyi, cim hokeyi, curling, golbol, hentbol, judo ve kano il temsilcileri ile antrenörleri katıldı.

FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPILDI

Gerçekleştirilen toplantı, antrenörlere branşlarla ilgili çalışma programları, İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi ile yapılacak olan müsabakalar ile ilgili karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. İlk olarak antrenörlerin sorun ve çözüm önerilerini dinlenirken, sporu tabana yayacak uzun vadeli özel programlar ile sporun geliştirilerek yaygınlaştırılması ve sporun aktif bir yaşam tarzı haline getirilerek daha çok sporcuya ulaşılması konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER