banner1028

Başkan Zihni Şahin: Sorunlarınızı Ve Beklentilerinizi Biliyorum

Cumhur İttifakı'nın Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, "İlçemiz esnafının beklenti, talep ve sorunlarını yine onlarla bir araya gelerek çözeceğiz" dedi.

Başkan Zihni Şahin: Sorunlarınızı Ve Beklentilerinizi Biliyorum

Cumhur İttifakı'nın Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, "İlçemiz esnafının beklenti, talep ve sorunlarını yine onlarla bir araya gelerek çözeceğiz" dedi.

Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Belediye Başkan Adayı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, seçim çalışmaları kapsamında Atakum'da esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Şahin, "Esnafımızın beklenti, talep ve problemlerini biliyoruz. Biraraya geleceğiz, ortak akıl ile hepsini çözeceğiz" dedi.

'ÇÖZÜM BULMAK BOYNUMUZUN BORCU'

Başkan Zihni Şahin, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile birlikte ilçede esnaf turlarına devak ediyor. Başkan Şahin son olarak Yeni Mahalle ve Atatürk Bulvarı üzerindeki esnafı ziyaret etti. Esnafın taleplerini dinleyen Zihni Şahin, 31 Mart seçimlerinde kendisine destek istedi ve, "Atakumlunun tüm sorunlarını çözüme kavuşturmak boynumuzun borcu. Allah'ın izniyle 1 Nisan'da itibaren bunu yapma imkanına kavuşacağız" diye konuştu.

'DERDİMİZ SEÇİM DEĞİL, HİZMET'

Atakumluların dertleriyle dertlenmek, onların gönüllerine girebilmek amacıyla yola çıktığını söyleyen Başkan Şahin, "Benim ve yol arkadaşlarımın derdi seçim değil. Bizim derdimiz Atakumlulara hizmet etmek, derdimiz çocuklarımıza daha güzel bir gelecek bırakabilmektir. Niyetim hayırlı olduğu için akıbetimiz de Allah'ın izniyle hayırlı olacaktır" dedi.

'TİCARET DE KAYNAK DA ARTACAK'

Seçim çalışmalarında ilçe esnafına ayrı bir yer ayırdığını ve önem verdiğini belirten Zihni Şahin, "Üreten, çalışan, emek sarf eden esnaf ziyaretlerimizi o yüzden ara vermeden, kesintiye uğratmadan sürdürüyoruz. Esnafımız mutlaka desteklenmelidir. Atakum gibi hızla büyüyen, gelişen, Karadeniz'in gözbebeği bir ilçede, onbinlerce üniversiteli gencin yaşadığını da düşünürsek, günlük ticaretin daha da artırılması, böylece ilçe dışından kaynak girişinin daha çok sağlanması gerekir. Belediye başkanı seçilmem halinde bu konu üzerinde titizlikle duracak, ona göre planlamalar yapacağız. Böylece esnafımızın kazancına kazanç katacağız" diye konuştu.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 17:57

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER