banner1028

Yakakent'e Doğal Gaz Hattı Yapımı İçin Malzemeler Geldi

Yakakent belediye Başkanı Hüseyin Kıyma İlçeye doğal gaz sistemi için çalışmaların bayramdan sonra başlanacağını ve yapılacak çalışmalar için gerekli malzemeler gelmeye başladığını duyurdu

Yakakent'e Doğal Gaz Hattı Yapımı İçin Malzemeler Geldi

Yakakent belediye Başkanı Hüseyin Kıyma İlçeye doğal gaz sistemi için çalışmaların bayramdan sonra başlanacağını ve yapılacak çalışmalar için gerekli malzemeler gelmeye başladığını duyurdu.

Başkan Hüseyin Kıyma yaptığı açıklamada; “Koronavirüs (Covıd-19) Salgınına karşı mücadelemizin yanı sıra, daha önce söz verdiğimiz, İlçemize ait projelerimiz bir bir hayata geçmekte olup, çalışmalarımız aralıksız (7/24) devam etmektedir” dedi.

Başkan Kıyma; “Taahhüdümüz doğrultusunda, Yakakent’imizin doğalgaza kavuşması için yapılan çalışmalar neticesinde; AKMERCAN Delta Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından, Yakakent-Alaçam’da bayramdan sonra başlayacak doğalgaz kazıları için alt yapısına yönelik gerekli ilk malzemeler firmaya ait araçlarla ilçemize intikal ettirilmiştir. 2020 yılı sonuna kadar ilçemizi, doğalgaza kavuşturulması hedeflenmektedir” diye konuştu.

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma; “Bu hizmetin İlçemize kazandırılmasında ilk günden beri emeği ve katkısı olan başta önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Berat ALBAYRAK, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Fatih DÖNMEZ, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Samsun Milletvekili Sn. Çiğdem KARAASLAN, AK Parti Samsun Milletvekillerimiz Sn. Orhan KIRCALI, Sn. Fuat KÖKTAŞ, Sn. Yusuf Ziya YILMAZ, Sn. Ahmet DEMİRCAN ve Samsun AK Parti İl Başkanımız Sn. Ersan AKSU, ilçe Başkanımız Sn. Saliha KORKMAZ’a İlçe teşkilatımıza ve meclis üyelerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Yakakent’imize ve halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER