banner1014

Turgay Kullukçi; Yakakent Denizspor Kulübü Başkanlığına Seçildi

Yakakent Denizspor Kulübü 15.Olağan Seçimli Genel Kurulu Yapıldı.

Turgay Kullukçi; Yakakent Denizspor Kulübü Başkanlığına Seçildi

Yakakent Denizspor Kulübü 15.Olağan Seçimli Genel Kurulu Yapıldı.

 Yakakent Denizspor Kulübü 15.olağan seçimli genel kurul toplantısı, 17 Haziran 2021 tarihinde Dernek binasında gerçekleştirildi. Normal şartlarda 2020 Ağustos ayında yapılması gereken toplantı, Genel Kurulların COVID-19 tedbirleri kapsamında resmi genelge ve duyurular ile ertelenmesi dolayısıyla yapılamamıştı. Covid-19 tedbirlerine uygun olarak maske ve hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen toplantı, yeterli katılımcı üye sayısına ulaşılmasının ardından açıldı.

Yakakent Denizspor Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Günel'in yaptığı açılış konuşmasının ardından derneğimizin Genel Sekreteri Mustafa Kahya tarafından 2019 yılı faaliyetleri ve bütçesi sunuldu, 2019 yılına ait yönetim ve denetim kurulu raporları oybirliği ile onaylandı. 2019 yılı için yönetim ve denetim kurulları ibra edildi ve 2020 yılı faaliyet programı ile bütçesi de kabul edildi. Daha sonra Yönetim ve Denetleme Kurulu seçimlerine geçildi.

Genel Kurul üyelerimiz oybirliği ile Yönetim Kurulu Başkanlığı için Yakakent Spor'un eski futbolcusu ve Yakakent Denizspor kulübümüzde teknik direktör ve futbol şube sorumlusu olarak yıllarca görev yapan

Turgay Kullukçi Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.

Turgay Kullukçi'nın yönetim listesi şu isimlerden oluşuyor:

Süleyman Arat, Uygun Demir, Mustafa Kahya, Rıfat Çebi, Tanju Altun, Emrah Öztürk,  Bahadır Yeşilbaş,

Ferdi Ak.

Kongre sonrasında Başkan Turgay Kullukçi, şu ifadeleri kullandı: ''Önümüzdeki hafta başından itibaren yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte hazırlamış olduğumuz çalışma proğramızı ve önümüzdeki sorunları halletmek için YAKAKENT ilçemizde tek yumruk olacağız ve birlikte çok şey başaracağız.

Bizi izlemeye devam edin...

 Hepiniz iyi ki varsınız.

 HER ŞEY YAKAKENT İÇİN!

Yaşasın YAKAKENT DENİZSPOR!''

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER