banner1028

LÖSEV, Etkinlikleri İle Yeni Yılı 7’den 70’e Umutla Karşılıyor

Lösemili Çocukların 24 yıldır yanında olan LÖSEV 13 yıldır çocukluk çağı kanseri mücadelecilerine ve 11 yıldır da ihtiyaç sahibi yetişkin kanser hastalarına maddi ve manevi yardımlarıyla beraber sosyal desteklerini de ulaştırıyor.

LÖSEV, Etkinlikleri İle Yeni Yılı 7’den 70’e Umutla Karşılıyor

Lösemili Çocukların 24 yıldır yanında olan LÖSEV 13 yıldır çocukluk çağı kanseri mücadelecilerine ve 11 yıldır da ihtiyaç sahibi yetişkin kanser hastalarına maddi ve manevi yardımlarıyla beraber sosyal desteklerini de ulaştırıyor. Lösemili Çocuklar yeni yıl öncesi Yılbaşı partisi ile Anemon Otel de toplanırken, iyileşen gençler moral eğitimi ile yetişkin kanser hastaları da hayat bağları atölye çalışmaları ile bir araya geldi.

LÖSEV- Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 24 yıldır Türkiye’nin dört bir yanında yılbaşı etkinlikleri ile lösemi ve kanser ile mücadele eden çocukların ve yetişkin hastaların yanında. Her yıl hem hastanede tedavi gören hem de tedavilerine evde devam eden lösemi ve kanserli miniklere yeni yıl umudu aşılamaya çalışan LÖSEV önceden dilekleri alınan çocuklara sürpriz hediyelerle ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

LÖSEV Samsun’dan Lösemili Miniklere Yılbaşı Partisi

Lösemi ve kanserle mücadele eden miniklerin partisi 30 Aralık Cuma günü Anemon Otel’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Lösemi ve kanserle mücadele eden minikler dans, müzik gösterileri ve sürprizlerle dolu partide doyasıya eğlendi. Yeni yıl pastası ve dans gösterilerinin de yer aldığı partide çocuklar palyaço ve süper kahraman kostümlü animatörlerle keyifli anlar yaşadı. Çocukların en önemli yeni yıl dileği ise hem kendileri hem diğer kardeşleri ve tüm çocuklar için “Sağlık” oldu.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER