banner1014

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Samsun SKM Rengarenk

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Samsun Seçim Koordinasyon Merkezi, çocukların yaptığı el baskısı ve boyama etkinliği ile rengarenk oldu.

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Samsun SKM Rengarenk

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Samsun Seçim Koordinasyon Merkezi, çocukların yaptığı el baskısı ve boyama etkinliği ile rengarenk oldu. Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Atakum İlçe Koordinatörü Cem Sultan Ermiş, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanımız seçmek için ilçe merkezlerinden köylere kadar koordineli şekilde çalışıyoruz. Gittiğimiz her noktada bizi bağrına basan değerli Samsunlulara çok teşekkür ediyoruz” dedi

Samsun’un Atakum İlçesi Atatürk Bulvarı’nda yer alan Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Samsun Seçim Koordinasyon Merkezi, renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Çocukların SKM duvarına el baskısı tekniği ile yapılan resimlerle başlayan etkinlik, engelli vatandaşların da katılımı ile devam etti. SKM gönüllülerinin de eşlik ettiği etkinlikte, 14 Mayıs’ta gelecek baharın heyecanı bir kez daha yaşandı.

“ÜLKEMİZE HUZURU VE MUTLULUĞU GETİRECEĞİZ”

Seçimlerine artık çok az bir süre kaldığını hatırlatan Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Atakum İlçe Koordinatörü Cem Sultan Ermiş, “14 Mayıs, ülkemizde gerçek baharın habercisi olacak. Bu baharı da rengarenk karşılayıp ülkemize huzuru ve mutluluğu getireceğiz. Her yurttaşımızın ekmek gibi su gibi ihtiyacı olan hak, hukuk ve adaleti ülkemize yeniden hakim kılmak için mücadelemize devam ediyoruz” dedi.

SAMSUNLULARDAN YAKIN İLGİ

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Samsun Seçim Koordinasyon Merkezi’nin Samsun’un tüm ilçelerinde örgütlü şekilde çalışmalarına aralıksız devam ettiğini kaydeden Ermiş ,”Mücadele arkadaşlarımız, şehrin birçok noktasında eşzamanlı olarak çalışmalarına devam ediyor. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanımız seçmek için ilçe merkezlerinden köylere kadar koordineli şekilde çalışıyoruz. Samsunlulara, Millet İttifakı’nın ortak Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kılıçdaroğlu’nun Çankaya Köşkü’ne çıktıktan sonra hayata geçireceği projeleri anlatıyoruz ve çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Gittiğimiz her noktada bizi bağrına basan değerli Samsunlulara çok teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER