banner1028

Kariyer Fuarı’nda YEDAŞ Standına Yoğun İlgi

28-29 Nisan 2023 tarihlerinde Samsun Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda gerçekleşen Orta Karadeniz Kariyer Fuarı’nda (OKAF’23) YEDAŞ da yerini aldı

Kariyer Fuarı’nda YEDAŞ Standına Yoğun İlgi

28-29 Nisan 2023 tarihlerinde Samsun Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda gerçekleşen Orta Karadeniz Kariyer Fuarı’nda (OKAF’23) YEDAŞ da yerini aldı

Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde, elektrik dağıtım sektöründe kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı amaçlayan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş (YEDAŞ), Samsun’da düzenlenen Orta Karadeniz Kariyer Fuarı‘na stant açarak gençlerle biraya geldi.

Fuarda YEDAŞ Standına Yoğun İlgi

YEDAŞ, Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte OKAF’ın odağında yer alan üniversiteli gençler ile mezunlara sunulacak kariyer fırsatları ve hizmetlerinde paydaşların rolleri, sorumluluk ve katkılarına dair bilgiler verildi. Genç yeteneklere YEDAŞ hakkında bilgi verilen ve İnsan Kaynakları Departmanı uzmanlarının; etkili özgeçmiş hazırlama, iş başvuruları sonrasında gerçekleşen insan kaynakları görüşmelerinde dikkat edilmesi gereken konular hakkında kısa bir sunum da gerçekleştirildi.

‘’İşveren ve Gençler’’ Bir Arada

OKAF etkinliği ile ilgili değerlendirmede bulunan YEDAŞ Genel Müdürü Yunus Emre BİLGİ, “İşverenlerin ve gençlerin birebir temas kurmalarını sağlayan bu tarz etkinliklerin çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. İş hayatına adım atmaya hazırlanan genç arkadaşlara yol gösterici olmayı önemsiyor ve bu doğrultu çalışmalarımızı planlıyoruz. Herkes için verimli bir etkinlik olduğuna inanıyorum ve bu yılda genç arkadaşlarla bir araya geldiğimiz için mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

YEDAŞ Hakkında

2005 yılında kurulan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (YEDAŞ); Türkiye’de yapılan özelleştirmeler kapsamında 2010 yılında Çalık Grubu tarafından devralınmıştır. YEDAŞ; Samsun Genel Müdürlük olmak üzere Amasya, Çorum, Ordu ve Sinop illerine hizmet vermektedir. Ar-ge yatırımları, kesintisiz hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yurt içi ve yurt dışında operasyonel mükemmellik alanında birçok ödül almıştır.

Müşterileri, üst yönetimi, çalışanları ve tüm paydaşlarıyla birlikte sorumluluk sahibi, güçlü bir aile yapısına sahip olan YEDAŞ, hizmet bölgesinde 3 milyonun üzerinde kullanıcısına elektrik enerjisi sağlamaktadır.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER