banner1014

Gökçeağaç Camiler Derneği'nden 1.Yıla Özel İftar Programı

Gökçeağaç Camiler Derneği (GÖKÇAMDER) kuruluşunun 1. Yılı dolayısıyla ve Sıtmapınarı Kur’an Kursu Misafirhane’sinin açılışı için Gökçeağaç Köyünde iftar programı düzenledi.

Gökçeağaç Camiler Derneği'nden 1.Yıla Özel İftar Programı

Samsun'un Bafra ilçesinde faaliyet de olan Gökçeağaç Camiler Derneği (GÖKÇAMDER) kuruluşunun 1. Yılı dolayısıyla ve Sıtmapınarı Kur’an Kursu Misafirhane’sinin açılışı için  Gökçeağaç Köyünde iftar programı düzenledi.

Bafralı iş adamı ve aynı zamanda dernek başkanı Ahmet Kocabaş'ın düzenlediği iftar programında yaklaşık 1500 kişi katılım sağladı.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan iftar programı, sıcak ve samimi bir ortamda devam etti. Ezanın okunmasıyla oruçlar açılırken, dernek başkanı Ahmet Kocabaş'ın birlik ve beraberlik mesajları da dikkat çekti. 

Programa Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur, Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Samsun eski Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan Erbaş, Bafralı İş Adamı Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H. Kaya Aşçı, Gökçamder Kurucu Genel Başkanı Ahmet Kocabaş, Ak Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu, Bafra Kızılırmak Esnaf Odalar Birliği Başkanı Ahmet Yılmaz ve Yönetimi, Gökçamder Başkanı Av. Hasan Kuru, Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar, İlçe Müftüsü Necmettin Kayar, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aytaç Akın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, STK Temsilcileri, Mahalle Muhtarları, İş İnsanları, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

İftar Programı Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Gökçamder Kurucu Genel Başkanı Ahmet Kocabaş, Ak Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz’in ve İlçe Müftüsü Necmettin Kayar’ın Kur’an Kursu öğrencilerine mezuniyet belgelerini vermesi ile son buldu.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2019, 14:03

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER