banner1028

Fen İşleri Kurban Bayramı Öncesi Üst Yapı Çalışmalarına Hız Kazandırdı

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Liman Mahallesi Bolu ve Camgüzeli Sokak’ta devam eden kilit parke taş döşeme çalışmalarına hız kazandırdı.

Fen İşleri Kurban Bayramı Öncesi Üst Yapı Çalışmalarına Hız Kazandırdı

Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle kilit parke taş yapımı ile mevcut yolların bakım, onarım ve düzenleme çalışmalarına devam eden İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Liman Mahallesi Bolu ve Camgüzeli Sokak’ta devam eden kilit parke taş döşeme çalışmalarına hız kazandırdı.

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde başlatılan kilit parke taş çalışmaları ile mevcut yolların bakım, onarım ve düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler belirlenen program dahilinde aciliyet sırasına göre Liman Mahallesi’nde kilit parke taş döşeme çalışmalarında bulunurken, ayrıca kent merkezinden uzak mahalle statüsündeki kırsal kesimlerde’de yolların bakım, onarım ve düzenlemesi yapıyor.

Fen İşleri ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen ve çalışan personele kolaylıklar dileyen İlkadım Belediye Başkan Necattin Demirtaş,” Belediyenin durmaksızın gösterdiği faaliyetlerle her yere yetişmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için var gücümüzle hizmet ediyoruz. Zaman zaman basınımızda yer alan çeşitli haberlerle Belediye Başkanlığını yapan bizler siyasi eleştiri, siyasi yönlendirme, manipüle etme gibi bir çok yanlış işlerle karşı karşıya kalıyoruz. Buda bizim canımızı sıkıyor. İlkadım ilçesi yerleşim olarak şehrin merkezindeki nufüs yoğunluğu fazla olan bir bölge. Doğal olarak bu durum çeşitli sorunları da beraberinde getiriyor. Maalesef zamansız yapılan alt yapı çalışmaları yap-boz mantığından ileri gitmiyor. Kaybolan zamana mı ? yoksa harcana milli servete mi üzülelim. İlçemizin hemen hemen her sokağında alt yapı kurumları çalışma yapıyor. Bazen öyle bir durum oluyor ki üst yapısını tamamladığımız sokağımızın hemen peşinde alt yapı kurumları çalışma yapıyor. Koordineli çalışma yönünden alt yapı kurumları ile sıkıntılar yaşıyoruz. Buda halkımızın yaşam kalitesini düşürüyor” dedi. 

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER