banner1014

Deva Partisi’nden Başkan Demirtaş’a Ziyaret

Deva Partisi İlkadım İlçe Başkanı Ender Çıkla ve ilçe yönetim kurulu üyeleri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Deva Partisi’nden Başkan Demirtaş’a Ziyaret

Deva Partisi İlkadım İlçe Başkanı Ender Çıkla ve ilçe yönetim kurulu üyeleri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım Belediyesi çalışmaları hakkında bilgiler aktararak, Deva Partisi İlkadım İlçe Başkanı Ender Çıkla ve beraberindekilerle görüşerek bir süre sohbet etti.

“Siyasi partilerimizle iyi diyaloglar içinde hizmet gayretindeyiz”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Nazik ziyaretlerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Sizlere görevlerinizde başarılar dilerim. İlçemizde ulaşım, çevre, eğitim, üstyapı, spor ve sosyal alanlarda yeni projelerle buluşturmak için bütün gayretimizle çalışıyoruz. Destek gösteren tüm vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Tüm şehri kucaklayan bir anlayışla çalışmaya devam edeceğiz. İlkadım ilçemizdeki partiler arası iyi niyet diyalogları içerisinde ilçemize ve halkımıza hizmet etmek gayretindeyiz.” dedi.

“Her zaman tam kadro sahada olacağız”

Gayemizin öncelikle ülkemize hizmet etmek olduğunu ifade eden Deva Partisi İlkadım İlçe Başkanı Ender Çıkla,” Dertlere Deva olacak en güçlü kadroyu bünyesinde barındıran siyasi arenadaki bir partiyiz. Her zaman tam kadro olarak sahada olacağız, karınca ordusu gibi çalışacak, şehrimizi her yerini karış karış gezeceğiz. Halkımızın dertlerini kendimize dert edinecek ve çözümler üreteceğiz. Ziyaretlerimizi her an seçim olacakmış havası içerisinde gerçekleştirecek ve herkesi kucaklayan olacağız.Şahsım ve yönetim kurulum adına size ve mesai arkadaşlarınıza görevlerinizde başarılar dilerim” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda günün anısına Deva Partisi İlkadım İlçe Başkanı Ender Çıkla, Başkan Demirtaş’a ebru sanatı ile yapılmış elif tablosu hediye etti.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER