banner1020
banner978

Burma’dan Atakum Hatırası

Bir süre önce hizmete açtıkları belediye binası, meydanı, havuzu, kapalı otoparkının halk tarafından büyük ilgi gördüğünü dile getiren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, burada bir fotoğrafı da kendisi çektirdi.Atakum'da temel sorunların...

Burma’dan Atakum Hatırası
Bir süre önce hizmete açtıkları belediye binası, meydanı, havuzu, kapalı otoparkının halk tarafından büyük ilgi gördüğünü dile getiren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, burada bir fotoğrafı da kendisi çektirdi.

Atakum'da temel sorunların çözümünde çok mesafe kat ettiklerini, çok verimli bir dönem geçirerek, ilçelerine yakışır çalışmalara imza attıklarını belirten Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, "Bundan sonra da Atakumluların ihtiyaçları doğrultusunda sürdürdüğümüz çalışmalarımız devam edecektir. Bir yandan da onlara bu tür güzellikleri daha çok görecekleri müjdesini vermek isterim. Bugün, çok geniş bir coğrafyadan Atakum'a büyük bir hayranlık beslenmektedir. Sürdürdüğümüz hizmetlerle yarın, bu hayranlık daha çok artacaktır" dedi.

Belediye binasının yanındaki meydanı gezerek, şelalenin önünde duran Başkan Burma, burada fotoğraf çektirenleri görünce “Bir fotoğraf da ben çektireyim” diyerek, "Burası, çevre düzeniyle, manzarasıyla, harika oldu. Gerçekten Atakum'a çok yakıştı" ifadelerini kullandı.

BURMA, PAZAR YERİNİ GEZDİ

Öte yandan, Başkan Metin Burma, ilçelerinde kurulan pazar yerlerini sık sık gezerek, hem esnafın hem alışveriş yapanların halini hatırını sorarken, onların kendisine aktardığı sorunları da dinliyor. Haftanın hemen her günü ilçelerinde bir hatta iki pazar kurulduğunu, toplam 15 pazara sahip olduklarını, bunun bir rekor olduğuna inandığını belirten Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, "Halkın en çok yoğun olduğu yerlerden birisi de pazar yerleridir. Buraları ziyaret ederek, hem esnaflarımızın durumlarını hem de halkın halini, hatırını soruyorum. Onların benden bir isteği olup olmadığını soruyorum. Bu artık o kadar rutin bir hale geldi ki, bir pazar yerine iki hafta üst üste gitmesem, esnaf ve pazarın müdavimleri, ‘Başkan, geçen hafta bizim pazara gelmedin’ diyorlar. Ben de pazar yerlerini dolaşmaktan ve onlarla birlikte olmaktan son derece keyif alıyorum" şeklinde konuştu.

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER