banner1028

Boğazda Aile İftarı

​​​​​​​Kısa adı İSGİD olan İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği Türkiye’nin muazzam şehri İstanbul’da, boğaz turu eşliğinde ilk aile iftarını gerçekleştirdi.

Boğazda Aile İftarı

Kısa adı İSGİD olan İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği Türkiye’nin muazzam şehri İstanbul’da, boğaz turu eşliğinde ilk aile iftarını gerçekleştirdi.

İSGİD İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneği Genel Başkanı Fatih Aşcı, Genel Sekreteri Cennet Taşdelen,  Genel Sayman Taner Yiğit, Genel Başkan Yardımcıları Eren Keskin, Harun Şener, İbrahim Keleş,  Av. İsa Keskin, Av. Nuray Badur, Savaş Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Dursun Kaya, Fuat Atasoy, Mustafa Şark, Osman Şark, üyeleri Fatih Başkaya, Fethi Akdeniz, Serkan Ayyıldız ile birlikte eşlerin ve çocukların da misafir olduğu iftar programında bir araya geldi.

Hoş sohbetlerin, fasıl ve semazen gösterisi eşliğinde Türk Mutfağının eşsiz lezzetleriyle iftarını gerçekleştiren İsgid Üyeleri, bu güzel ve anlamlı gecede aileleriyle keyifli vakit geçirdi.

İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde, tekne ile keyifli bir organizasyon gerçekleştiren İsgid, On bir Ayın Sultanı Ramazan’da yönetim kurulu toplantısını iftar programında gerçekleştirdi.

Toplantıda Samsunlular Ormanı organizasyonu için de start verildi. 30 Nisan da yapılacak olan fidan dikim etkinliği ülkemizde yaşanan tüm sıkıntılara rağmen toprağa ve tüm doğa severlere nefes oldu.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2023, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER