banner1028

Başkan Dündar’ın Bayram Mesajı

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında tüm İslam aleminin ve hemşehrilerinin bayramını kutladı.Bayramların milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarını kuvvetlendiren,...

Başkan Dündar’ın Bayram Mesajı
Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında tüm İslam aleminin ve hemşehrilerinin bayramını kutladı.

Bayramların milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarını kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı müstesna günler olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, "Böyle önemli ve anlamlı bir bayrama millet olarak kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediyemizin görev alanına giren kamu hizmetlerini büyük bir gayret ve özveri ile ifa ediyoruz. Yurt dışından ve şehir dışından ilçeye gelen hemşehrilerimizin bayramlarını huzur ve refah içinde geçirmeleri için Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekipler çalışmalarını sürdürecekler. Kurbanlarını Belediye mezbahanesi’nde kestirmek isteyen hemşehrilerimiz için her türlü kolaylık sağlanmıştır. İnsanların gönül rahatlığı ile sağlıklı bir ortamda mezarlıkları ziyaret etmeleri için mezarlıklarımızda çevre düzenleme çalışmalarımızı arttırdık. Hemşerilerimizin bayramını kutluyorum"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER