banner1028

Bafra Belediyesi İlçe Esnafına Maske Dağıttı

Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Bafra Belediyesi ilçedeki esnaflara maske dağıtımı yaptı.

Bafra Belediyesi İlçe Esnafına Maske Dağıttı

Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Bafra Belediyesi ilçedeki esnaflara maske dağıtımı yaptı.

Virüsün ülke gündemine geldiği ilk andan itibaren ilçe genelinde her türlü önlem ve uygulamayı hayata geçiren Bafra Belediyesi, Pazar yerleri, Büyük Sanayi sitesi, Kızılırmak sanayi sitesi ve Sebze Meyve Halinden sonra ilçedeki esnaflara da maske dağıtımını sürdürdü.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Ekiplerimiz Bafra’mızda esnaflarımıza maske dağıtımını sürdürmenin yanında sosyal mesafe alanına ve hijyen kurallarına da dikkat ederek çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlarımız da oldukça duyarlı ve dikkatli davranıyor. Korona virüs salgını ile mücadelemiz 24 saat aralıksız sürüyor. Hep birlikte üzerimize düşeni yaparsak bu virüsten daha hızlı şekilde kurtulacağız” dedi.

Yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren Bafralı esnaflar, maske dağıtımı için Bafra Belediyesine teşekkür etti.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 21:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alparslan Bozkurt
Alparslan Bozkurt - 3 yıl Önce

Sitemizde Bedava mp3 indir sizler için derlediğimiz geçmişten günümüze kadar unutulmayan slow şarkılardan oluşan bir liste oluşturduk. Birbirinden duygusal slow şarkıların yer aldığı listemizde kendi duygularınızı anlatacak ve mutlaka size hitap edecek bir parça mutlaka bulacaksınız. Slow şarkılar, verdikleri duygu yoğunluğu ve melodileri ile gönüllerde taht kuruyorlar.  Koray Avcı, Özcan Deniz, Mazhar Alanson, Soner Arıca, Pinhani, Sura İskenderli, Merve Özbey ve daha birçok sanatçı ve grubun slow şarkılarının yanı sıra sizler için seçtiğimiz ve dinleyicilerin istekleri doğrultusunda güncellenen listelerimizden slow şarkılar dinleyebilir ve indirebilirsiniz.

Cennet yolcusu
Cennet yolcusu - 3 yıl Önce

Nerede dagitti.bulvarda bir iki foto
to çektirdi tamam.pazarcilar odasi hüseyin
Abi kadar dagitmamiştir.

SIRADAKİ HABER