banner1014

Avcı, Gazetecilerle Bir Araya Geldi

MHP Atakum Belediye Başkan aday adayı Erkan Avcı, "Atakum, Samsun'un gelecek yüzü olacak. Yapılacak çok işler var. Ben onun için aday adayıyım" dedi.Milliyetçi Hareket Partisi Atakum Belediye Başkan aday adayı Erkan Avcı'yla Atakum İlçesi'nde...

Avcı, Gazetecilerle Bir Araya Geldi
MHP Atakum Belediye Başkan aday adayı Erkan Avcı, "Atakum, Samsun'un gelecek yüzü olacak. Yapılacak çok işler var. Ben onun için aday adayıyım" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Atakum Belediye Başkan aday adayı Erkan Avcı'yla Atakum İlçesi'nde bulunan The Green Str Cafe'de basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi. Kimseyle bir kavgasının olmadığını, Atakum'un Samsun'un gelecek yüzü olduğunu söyleyen Erkan Avcı, "Kimseyle kavgam yok. Kabvga üzerine hiç siyaset yapmadım, yapmam da. Avrupa’da yerel yönetimlerle ilgili incelemelerde bulundum. Belediyecilği bilirim. Atakum'un imkanları da var. Atakum'daki farkındalığı ortaya koyabilecek imkanlar var. Şehirleşme hızla gelişiyor. 2023'te 800 bin nüfuslu olacak. Yeni Samsun, Atakum'da kurulacak. Şehirciliğin ve planlamanın bize dayattığı da budur. Başka bir alternatifimiz yok. Atakum Samsun'un gelecek yüzü olacak. Yapılacak çok işler var. Yapılmış işlerde var. Eksik olanlarda var. Ben yapılmışlardan dolayı tüm belediye başkanlarıma, meclis üyelerine ve belediyenin tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ben onun için aday adayıyım. Ben eksiklikleri tamamlayacağız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER