banner1025
banner978

Ak Parti Teşkilat Temayül Yoklaması 27 Ekim’de

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediye başkan aday adayları ile ilgili teşkilatların görüş ve kanaatlerini belirleme amacıyla temayül yoklaması...

Ak Parti Teşkilat Temayül Yoklaması 27 Ekim’de
AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediye başkan aday adayları ile ilgili teşkilatların görüş ve kanaatlerini belirleme amacıyla temayül yoklaması yapılacağını söyledi.

Başkan Köktaş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “AK Parti Genel Merkez Başkanlığımız tarafından, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş başkanlığında 27 Ekim Pazar günü saat 10.00-16.00 arasında Atatürk Spor Salonu'nda (19 Mayıs Stadyum Yanı - Canik) Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve ilçe belediye başkanlıkları için temayül yoklaması yapılacak. Burada İl Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Disiplin Kurulu Başkan ve Üyeleri, İl Parti içi Demokrasi Hakem Kurulu Başkan ve üyeleri, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, ilçelerin Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, partili Büyükşehir Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Meclisi Üyeleri, partili ilçe belediye başkanları, İl Genel Meclisi Üyeleri, tüm ilçe belediye meclis üyeleri, ilçeye bağlı belde başkanları, ilçeye bağlı partili belde belediye başkanları, mahalle başkanları (ana kademe) köy temsilcileri oy kullanacak. Temayül yoklamasında teşkilat üyelerimiz sandık başına giderek Büyükşehir Belediyesi ve 17 ilçe başkanlığı için kimi belediye başkan adayı görmek istiyorlarsa onun için oy kullanarak kanaatlerini bildirilecek. Temayül yoklamasından çıkacak sonuçlar, genel merkezimize sunulacak ve değerlendirmeler yapıldıktan, sonra kamuoyu yoklamalarının ardından nihai karar genel merkez tarafından verilecek. Temayül yoklamasından çıkacak sonucun ilimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2013, 09:43
banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954