banner1028

Nebyan Doğa ve İzcilik Kampı Gençlere Açıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Kamplarının 2.Döneminde (14-19 Haziran 2015) Nebyan Doğa ve İzcilik Kampı kapıları gençlere açıldı.

Nebyan Doğa ve İzcilik Kampı Gençlere Açıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Kamplarının 2.Döneminde (14-19 Haziran 2015) Nebyan Doğa ve İzcilik Kampı kapıları gençlere açıldı.

 

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Güven Özyurt; Nebyan Doğa ve İzcilik Kampını gezerek gençlerle bir araya geldi. Gençlerle kısa kısa sohbetler gerçekleştiren Özyurt; "Geleceğimizin teminatı olan siz gençlerimizin hem beden hem ruh sağlığı ve düşünce eğitiminizin gelişimi için Nebyan Doğa ve İzcilik Kampımızın kapılarını sizlere açtık. Günün hemen hemen her saati program dahilinde kamp dönemi boyunca güzel bir yaşam süreceksiniz. Yapılan eğitici, öğretici ve sportif aktivitelerden çok güzel anılarla ayrılacaksınız. Biz sizleri ilimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. SizlerAnadolu coğrafyasının dört bir tarafından gelen insanlar olarak burada birbirinizle kaynaşacak, birbirinizi anlayacak ve evlerinize döndüğünüzde ailelerinize ve arkadaşlarınıza anlatacaksınız. Devlet sizlere her türlü imkanı veriyor. Sizlerinde gayretleriyle iyi yurttaşlar olacaksınız. Kampınız hayırlı uğurlu olsun. Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz sizlerin bütün ihtiyaçlarınızı karşılamakta, sizlerin huzurunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İyi bir kamp dönemi geçirmenizi diliyorum" diye konuştu.

 

Nebyan Doğa ve İzcilik Kampı ziyaretlerine İlkadım GHSİM İlçe Müdürü ve Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü Murat TURAN, 19 Mayıs GHSİM İlçe Müdürü M.Serkan EROĞLU da eşlik etti.  

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2015, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER