banner1014

Siyah Abiye

Siyah Abiye

Siyah abiye modelleri pratik bir şekilde kombin yapılan kıyafetlerdir. Gece elbisesi, hava karardıktan sonra misafirleri ağırlamak için giyilen bir tür elbise türüdür. Abiye elbiseler genellikle uzun, resmi ve zariftir, ancak bazı durumlarda kısa ve daha az resmi olabilirler. Abiye genellikle gece giyilmek üzere tasarlandığından gece kıyafeti olarak tasarlanırlar.

Gece elbiselerinin en yaygın biçimi, kabarık eteklerle desteklenen geniş bir etek ve fırfırlı bedene oturan bir korsajla karakterize edilen tam etekli bir silüet olan balo elbisesidir. Gece elbisesinin diğer yaygın biçimleri arasında uzun elbise ve kılıf elbise veya tafta balo elbisesi gibi çeşitli kokteyl elbiseleri bulunur.

Siyah abiye elbisesi resmi bir elbiseye benzer! Ancak fırfır veya dantel gibi daha ayrıntılı süslemelere sahip bir öğeyi ifade eder. Tipik olarak uzun kollu, yüksek yakalı ve uzun eteklidir. Bu tarz kıyafetlerin her zaman kendine özgü bir dokusu bulunmaktadır. Bütün bu bilgiler doğrultusunda siz de https://www.tiah.com.tr/siyah-abiye internet sayfasını ziyaret ederek bu ürünleri inceleme fırsatını elde edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2023, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER