banner1028

Sağlıklı ve Doğa Dostu Ahşap

Sağlıklı ve Doğa Dostu Ahşap

Ahşap ürünler günümüzde sıklıkla kullanılır. Bu ürünler sağlıklı ve doğal olmaları nedeni ile tercih edilir. Doğal bir ürün olması sebebi ile çevreye zarar vermez. Geri dönüştürülebilen bir malzeme olması sebebi ile çevre kirliliğine neden olmaz. Bunun yanında insan sağlığına da herhangi bir zararı bulunmaz.

Ahşap Avantajları Nelerdir?

Ahşap malzemeler organik ve doğal olmaları nedeni ile tercih edilir. Farklı renk ve doku özelliklerinde olabilir. Bu nedenle çeşitli ürünler üretilebilir. Estetik ve aynı zamanda akustik özelliği bulunur. Kolay bir şekilde bulunabilir. Geri dönüşüm özelliği olması nedeni ile çevreye herhangi bir zararı yoktur.

Ahşap malzemeler son derece hafiftir. Bu nedenle atölyede kolaylıkla işlenebilir. Isı yalıtımı son derece iyidir. Hafif olmasının yanında şok etkisine dayanıklı olması ile de bilinir. Esnek bir malzemedir. Bu nedenle titreşim emme özelliği vardır. Bu özelliği ile depreme karşı dayanıklı bir üründür.

Ahşap malzemeler kurutuldukları zaman elektriği son derece iyi bir şekilde iletebilirler. Kimyasal malzemelere karşı dayanıklıdır. Ahşabın kaplama özelliği de bulunur. https://salkimorman.com.tr/ahsap.htm sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER