banner1028

Saç Ekimi Fiyatları Yönteme Göre Değişir mi?

Saç ekimi operasyonlarında fiyatı belirleyen faktörlerden bir tanesi de saç ekimi yöntemidir.

Saç Ekimi Fiyatları Yönteme Göre Değişir mi?

Saç ekimi operasyonlarında fiyatı belirleyen faktörlerden bir tanesi de saç ekimi yöntemidir. Bu nedenle saç ekimi fiyatları yönteme göre değişir. Her yöntemin kendine özgü bir uygulama tekniği ve zorluğu vardır.

Bazı saç ekimi yöntemlerinde saç kökleri kanallara ekilirken, bazı yöntemlerinde ise saç kökleri saç derisine implante şekilde ekilir. Bu farklı uygulamalar, fiyatlarda değişikliklere yol açar.

Başarılı saç ekimi merkezlerinin başında yer alan Emphair Saç Ekim Merkezinde, saç ekimi yöntemleri bilgisayar destekli saç analizi sonucuna göre belirlenir. Fiyatlara etki eden diğer faktörler de göz önünde bulundurularak operasyon fiyatı belirlenir. Emphair’den saç ekimi hizmeti alan hastalar hem operasyonlardan hem de fiyatlardan memnun kalır.

Saç Ekimi Fiyatlarını Etkileyen Diğer Faktörler Nelerdir?

Saç ekimi operasyonları ameliyat kategorisinde yer almasa da, bir mikrocerrahi operasyondur. Bu operasyon bir saç ekimi ekibi tarafından uygulanır. Saç ekimi operasyonlarında yöntemin yanı sıra fiyatları etkileyen diğer bir faktör de ekilecek kıl kökü miktarıdır.

Kıl kökleri, greft adı verilen cansız bir yapıda bulunur. Saç derisinden çıkarılan bir greftte 1 ila 6 arası kıl kökü bulunur. Donör bölgeden çıkarılan greft üzerindeki saç köklerinin her biri, Bakanlık tarafından belirlenen birim fiyat ile ücretlendirilir. Kullanılan veya kullanılacak olan saç kökü miktarı saç ekimi operasyonunun fiyatını belirleyen en önemli faktördür. Emphair Saç Ekim Merkezinde, saç ekimi yaptırmak isteyen kişilere, ön muayene sırasında ücretsiz saç analizi yapılarak operasyonun gerekleri ve fiyatı hakkında bilgi verilir.

Hangi Saç Ekimi Yöntemi Daha Uygun Fiyatlıdır?

Kellik veya saçların belirgin şekilde seyrelmesi, hem kadınları hem de erkekleri zor durumda bırakan bir sorundur. Saç ekimi operasyonları bu sorunlara kalıcı olarak çözüm getirir. Günümüzde modern yöntemlerle uygulanan birden fazla saç ekimi tekniği bulunur. Her birinin kendine özgü bir uygulama yöntemi bulunan bu tekniklerin hepsi saç problemlerine kalıcı çözüm getirir.

Saç ekimi yöntemlerinden fiyatı diğerlerine göre daha uygun olan saç ekimi yöntemi FUE Saç Ekimi tekniğidir. Ayrıca bu yöntem, en çok kullanılan yöntemdir. Fakat bazı durumlarda saç ekimi yapılacak hastaya farklı bir yöntem ile uygulama yapılması gerekebilir. Emphair Saç Ekimi Merkezinde hasta için en iyi sonuçlar verecek saç ekimi yöntemi saç analizine göre belirlenir. Emphair’in  https://www.emphair.com/tr/sac-ekimi-fiyatlari/ sayfasından hem fiyatlar hem de yöntemler hakkında fikir alabilirsiniz. Gerekirse de Emphair uzmanlarını arayarak size özel çözümleri öğrenebilirsiniz.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2021, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER