banner1014

"Zor Günde De, İyi Günde De Halkımızla Birlikteyiz"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı çalışmaları kapsamında Tokat, Amasya ve Ordu illerinde programlar gerçekleştirdi.

"Zor Günde De, İyi Günde De Halkımızla Birlikteyiz"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı çalışmaları kapsamında Tokat, Amasya ve Ordu illerinde programlar gerçekleştirdi.

'Hedef 2023' çalışmaları kapsamında il, ilçe teşkilatları, belediye başkanları ile bir araya gelen Milletvekili Yılmaz, projeler ve belediye hizmetleri, teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldı, istişarelerde bulundu. Teşkilat buluşmalarında parti mensuplarıyla değerlendirme toplantıları yapan Yılmaz,  çeşitli konularda bilgiler aktardı, parti çalışmaları üzerine görüşleri dinledi. Üç şehirde de belediye hizmetlerini yerinde inceleyen Yılmaz, ilçe ziyaretleri de gerçekleştirdi.

Programlarında açıklamalarda bulunan Yılmaz, vatandaşların her zaman haklı olduğunun altını çizerek, halkın içinden doğan bir parti olan AK Parti'nin tüm duyguları, talepleri, ihtiyaçları, hedefleri milletiyle birlikte yaşadığına dikkat çekti.

"HER HANENİN DERDİ BİZİM DERDİMİZ"

Türkiye'nin büyük hedeflerine ulaşması için verilen mücadelenin aksamadan devam ettiğine vurgu yapan Yılmaz, "Bizler sorunlarını eski Türkiye'de ki gibi halının altına süpüren bir anlayışa sahip değiliz. Her zaman gerçeklerle yüzleşmiş, çözümü noktasında ne gerekiyorsa yapmış bir partiyiz. Ne yazık ki, özellikle pandemi süreciyle başlayan, sonrasında dünyadaki farklı ekonomik gelişmelerle bağlantılı iktisadi yönden bir çok sorun ortaya çıkmaya başladı. Peşine Ukrayna'ya yönelik bir saldırı gerçekleşti. Enerji kalemlerine de bağlı olarak tüm eko sistemde daralmalar, artışlar meydana geldi. Bu süreçten diğer ülkeler gibi Türkiye'de büyük ölçüde etkilendi. Aziz halkımızın korunması için önlemler alındı ve destekler sağlandı ama özellikle pahalılıkla alakalı ciddi sorunlar ne yazık ki ortaya çıktı. Her bir hanemizde yaşanan sorunu dahi paylaşıyor, çözümünü kendimize dert ediniyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ne gerekiyorsa yapılıyor. Sadece biraz sabır, destek talep ediyoruz." dedi.

"BU ZOR GÜNLER AŞILACAK"

AK Parti'nin iktidara geldiği günden itibaren Türkiye'nin kronikleşmiş tüm sorunlarını çözdüğünü, halkın refah düzenin artması, milli savunma, ekonomi, eğitim, sağlık tüm alanlarda devrim niteliğinde çalışmalar yaptığını ifade eden Yılmaz, "Halkının derdini dert edinen bir siyasi anlayış çözümü noktasında da ne gerekiyorsa yapacaktır. Önümüzde önemli bir süreç var. 2023 hedeflerimizde hiçbir aksama yok. Dünya'daki olumsuz gelişmelerle mücadele devam ederken, tamamen millileşme, üretim yönünde ciddi adımlar atılıyor. Ekonomik tedbirlerle birlikte önümüzdeki süreçte büyük rahatlamalar görülecek. Zor günde de, iyi günde de halkımızla birlikteyiz. Bu günleri hep birlikte yine aşacağız. Özellikle fırsatçılarla, ülkemiz üzerinde kara bulutlar estirmek isteyenlerle, siyasi rant için menfaat temin etmek isteyenlerle mücadelemiz sürecek." ifadelerini kullandı.

"HİZMETLER AKSAMADAN DEVAM EDİYOR"

Yerel yönetim ve parti çalışmalarına değinen Yılmaz, açıklamalarını şöyle sürdürdü; "Belediyelerimiz önemli projeleri, halkımıza yönelik hizmetleri eksiksiz yerine getiriyor. Özellikle şehirlerinde, ilçelerinde katma değeri yüksek projeleri hayata geçirerek geleceğe yönelik önemli yatırımlar yapıyor. Vatandaşlarımızla kurulan gönül bağlarıyla, onların taleplerini de ön planda tutarak bir yol haritası çiziyorlar. Güzel günler bizleri bekliyor. El ele vereceğiz, omuz omuza hareket edeceğiz, her zaman sahada olacağız. Halkımızın yanında, kalp kalbe hareket edeceğiz."

Yılmaz, programlar kapsamında vatandaşlarla da bir araya gelerek, talep ve önerilerini dinledi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1047

banner1046