banner1014

Nebiyan Fest Misafirlerini Kabul Etmeye Başladı

19 Mayıs Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Nebiyan Doğa Festivali”  misafirlerini ağırlamaya başladı.

Nebiyan Fest Misafirlerini Kabul Etmeye Başladı

19 Mayıs Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Nebiyan Doğa Festivali”  misafirlerini ağırlamaya başladı. Kamp alanına gelen misafirler çadırlarını kurmaya ve yerleşmeye devam ediyor.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “Doğa festivali olarak bölgemizde bir ilki gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Misafirlerimizi ağırlamaya başladık. Katılım oldukça fazla ve insanların bizlerden beklentilerini biliyor ve ona göre de önlemlerimizi aldık. Festivalin birinci günün de misafirlerimize Karadeniz’in en iyi sanatçılarından Ekin Uzunlar’ı getirerek güzel bir başlangıç yapmak istedik. Tüm misafirlerimizi festivalimize bekliyoruz” dedi.

Kamp alanına gelen misafirler, kamp alanında kurulu olan ziplaine heyecanını da yaşıyor. 50 metre uzunlukta olan ziplaine kampın ilk saatlerinde misafirlerini ağırlamaya başladı. Festivalin baştan sona heyecanlı başladığını ifade eden Aysel Senbilci şunları söyle, “İlçemizde böylesine güzel bir etkinlik yapıldığı için çok şanslıyız. Nebiyan doğal güzelliği ile Karadeniz’in neredeyse en güzel mekânlarından birisi herkesi festivale bekliyoruz” dedi.

100 bin kişinin gelmesi beklenen festival 3 gün sürecek ve Pazar günü yapılacak etkinlikler son bulacak.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER