banner1028

Bafra Ticaret Ve Sanayi Odasından Basın Mensuplarına Kahvaltı

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar ve Yönetimi Kurulu; 0 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde Değirmen Restaurant’ta sabah kahvaltısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Bafra Ticaret Ve Sanayi Odasından Basın Mensuplarına Kahvaltı

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar ve Yönetimi Kurulu Bafra, Alaçam ve 19 Mayıs ilçelerinde görev yapan basın mensuplarıyla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde Değirmen Restaurant’ta sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nur Meral Aydıner ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı kahvaltı programında konuşan Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar 2021 yılında gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi verdi.

İlk olarak Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nur Meral Aydıner 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile tüm basın mensuplarının günlerini kutlayarak, programa katılımlarından dolayı teşekkür etti. Aydıner, "Doğru, ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı ile zor şartlarda fedakarca görev yapan siz değerli basın mensuplarımıza başarılarla dolu bir meslek yaşamı diliyor,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum." dedi. Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar ise, “Basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır.

Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen ve zor şartlarda yapılan önemli, tarafsız, güvenilir habercilik anlayışıyla toplumun bilgilenme ve aydınlanmasını sağlayan önemli bir meslektir. Toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtması görevini üstlenen tüm basın mensuplarımızın bu anlamlı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.’ dedi.

Göksel Başar ayrıca 2021 yılı içerisinde yaptıkları çalışmalar, projeler ve bundan sonraki zamanlarda yapacakları çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aktardı. Program çekilen toplu fotoğraf ile son buldu.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER