banner1020
banner978

Şampuan Tanıtımı İçin 4 Bin Kişi Başvurdu

Ankara’da LTS Teknoloji Grup tarafından üretilen Revox marka şampuanların tanıtımı için başvuran 4 bin kişiden seçilen 23 temsilciye İstanbul’da eğitim verildi.LTS Teknoloji Grubu Başkanı Talat Sam, The Green Park Otel’de düzenlenen...

Şampuan Tanıtımı İçin 4 Bin Kişi Başvurdu
Ankara’da LTS Teknoloji Grup tarafından üretilen Revox marka şampuanların tanıtımı için başvuran 4 bin kişiden seçilen 23 temsilciye İstanbul’da eğitim verildi.

LTS Teknoloji Grubu Başkanı Talat Sam, The Green Park Otel’de düzenlenen ve 3 gün süren eğitimde yaptığı konuşmada, LTS Teknoloji Grup olarak yıllardan beri ülke kalkınmasını sağlayacak Türkiye’yi ithalattan kurtaracak ve insanlığa fayda sağlayacak çalışmalar üzerinde yoğunlaştıklarını kaydetti.

Bünyelerindeki ARGE laboratuvarı GeoMASS’ta uzun süreden beri devam eden tamamen bitkisel şampuan üretme yolundaki çalışmaların sona geldiğini ifade eden Sam, şunları söyledi: “Öyle bir şampuan üretelim ki hem tamamen bitkisel olsun Türkiye’nin Avrupa’nın tamamından fazla olan endemik bitki örtüsünü layıkıyla kullansın, hem de yurt dışından gelen ve her yıl milyonlarca dolar ödenen kozmetiğe son verelim istedik. Laboratuvarımızda uzman ekipler tarafından hazırlanan bize özel formülü ile sunduğumuz şampuanlardan çok iyi sonuçlar aldık. Geçen hafta lansmanını yaptığımız başörtülü kadınlar için üretilen şampuanın İsviçre’de bulunan AB’den bağımsız enstitü tarafından yapılan araştırmada kapalı hanımlarda yüzde 98,6 oranında olumlu sonuç aldığını tespit ettik. Önümüzdeki günlerde lansman çalışmalarını yapacağımız onkoloji hastaları, diyabet hastaları, diyet yapanlar, demir eksikliği olanlar ve menopoz dönemindeki bayanlar için ürettiğimiz 8 farklı ürünle hem Türkiye hem de dünya genelinde önemli bir boşluğu dolduracağız.”

Talat Sam, gelinen süreçte binbir emekle üretilen ürünlerin etkin dağıtım ve pazarlamasının büyük önem taşıdığına işaret ederek bir süre önce Revox firması için çıktıkları duyuruya beklediklerinin çok üzerinde başvuru geldiğini kaydetti. Ürünlerin özel olmasının yanı sıra ilgilendirdiği geniş kitleye hitap etmesinin de başvuruyu artırdığını kaydeden Sam, “23 kişilik temsilci kadromuz için 4 bin başvuru geldi. Ekibimiz günler süren titiz çalışma sonrası seçimini yaparak sizlerle çalışmayı uygun buldu. Yeni görevinizde başarılar dilerim” dedi.

Revox şampuanlarının 3 gün süren eğitim çalışmasının son gününde Talat Sam’ın Ankara’nın en önemli yaşam koçluk merkezlerinden HelpA Kişisel Gelişim Akademisi’nin sahibi olan kızı, Klinik Psikolog Gülşah Sam Orhan, satış temsilcilerine satış koçluğuna yönelik eğitim verdi. Gülşah Sam Orhan, içeriği yüksek ürünlerin doğru anlatım ve doğru iletişim teknikleri kurulması durumunda çok sayıda kişiyle buluşabileceğini vurgulayarak, “Bir ürün içeriğiyle çok fazla kişiye hitap edebiliyorsa potansiyeli var demektir. Revox’un 8 çeşit şampuanı çok ciddi bir boşluğu dolduruyor. Bu ürünlerin kısa sürede eczane ve aktarların en ön raflarında yerini alması kaçınılmaz” dedi.

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER