banner1028

Berbere Giren Yılan Esnafa Zor Anlar Yaşattı

Bitlis merkezde bir berbere giren yılan hem müşterilere hem de esnafa zor anlar yaşattı. Bir esnaf, uzun uğraşların ardından yılanı eline alarak Bitlis Deresi'ne attı.Camın kenarına sıkışan yılanı uzun süre çıkarmaya çalışan vatandaşlar...

Berbere Giren Yılan Esnafa Zor Anlar Yaşattı
Bitlis merkezde bir berbere giren yılan hem müşterilere hem de esnafa zor anlar yaşattı. Bir esnaf, uzun uğraşların ardından yılanı eline alarak Bitlis Deresi'ne attı.

Camın kenarına sıkışan yılanı uzun süre çıkarmaya çalışan vatandaşlar fırçalarla başarılı olamayınca başka bir elektrikçi esnaf eline orta gerilim eldiveni takarak yılanı bulunduğu yerden çıkardı. Elektrikçi Mehmet Öziş, yaklaşık 1 metre boyunda yılanı eliyle olduğu yerden çıkarıp zarar vermeden Bitlis Deresi'ne attı.

Öziş, “Yan tarafta oturuyordum, baktım ki içeride bir kalabalık var. Normalde bizim buralarda yılan olmaz. Artık nereden girmişse berbere, yılanı görünce bizim işlerde kullandığımız orta gerilim eldivenlerimiz var, elime takıp yılanı kafasından tutarak olduğu yerden çıkardım, daha sonra Bitlis deresine bıraktım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER