banner1028

Bafra'lı Çiftçiler Antalya Growtech Fuarına Katılım Sağladılar

Bafralı çiftçiler Antalya Growtech Fuarına katılım sağlayarak birlik ve beraberlik örneği sergilediler.

Bafra'lı Çiftçiler Antalya Growtech Fuarına Katılım Sağladılar

Bafralı çiftçiler Antalya Growtech Fuarına katılım sağlayarak birlik ve beraberlik örneği sergilediler.

Bafra Ziraat Odası organizesi ile Bafralı 60 çiftçi  23 - 26 Kasım tarihlerinde   Antalya'da düzenlenen 21. Antalya Growtech Fuarına katılım sağlayarak birlik ve beraberlik örneği sergilediler.

Bafralı çiftçileri kalacakları Antalya WIND OF LARA otelin önünde karşılayan Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner yemek programının peşinden birlikte 21 . Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Antalya Growtech Fuarına gittiler.

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner fuar önünde yaptığı açıklamada,’’ Bafra Ziraat Odası  tarafından organize edilen 60 çiftçimizin de katılımıyla gerçekleşen Antalya fuarına katılım sağladık.

Dünyanın en büyük örtü altı (seracılık) tarım sektörü fuarı Growtech, 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında global tarım sektörü profesyonellerini 21. kez Antalya'da bir araya getirdi.

Dünyanın önemli örtü altı tarım sektörü fuarlarından olan Growtech 2022 Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bu yıl 23 Kasım'da Antalya'da kapılarını ziyaretçilere açtı.

Bizler Bafra Ziraat Odası başkanlığı olarak göreve geldiğimiz günden bu güne Yönetim Kurulu, üyelerimiz ve çiftçilerimiz ile teknolojik yenilikleri görmeleri, faydalanmaları amacıyla fuar gezileri düzenliyoruz. Düzenlediğimiz geziler Çiftçilerimiz açısından oldukça verimli geçiyor. Amacımız Çiftçilerimizin fuarlardan en iyi şekilde yararlanmaları, en iyi verim almak için yenilikleri ve en modern ekipmanlarını görmeleri ve Üreticiler de yeni tarım alet ve ekipmanlarını görmeleri açısından' da önemli olduğunu belirtmek isterim.

Sera, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Sulama Sistemleri ve Pompaları, Tohum, Bitki Besleme ve Koruma, Tarım Makineleri ve Hayvancılık fuarında Bafra'lı Çiftçilerimiz yeni teknolojik gelişmeleri 2 gün yerinde görme fırsatı yaşadılar.

Ayrıca Bafra’dan fuara katılım sağlayanların % 80’nin genç çiftçiler olması bizler için ayrı bir gurur olmuştur.

Bafra Ziraat Odası Başkanlığı olarak  yeniliklere açık ve teknolojik gelişmeleri izleyen, modern tarımın gereğini yerine getirme arzusunda olan üreticileri ile birlikte, yıl boyunca çalışan ve üreten çiftçilerimiz için bu fuar gezisi ayrıca bir moral gezisi olmuştur. Çiftçilerimizi bilinçlendirmek ve üretimlerini verimli hale getirerek kazançlarını artırmaları konusunda üreticilerimizin yanında ve her zaman destekliyoruz."diyerek sözlerini tamamladı.

Fuarı gezen Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Bafralı üreticiler burada değişik stantları gezerek bilgi aldılar.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER