banner1014

Silahlı Saldırgan Çay Bahçesinde Dehşet Saçtı

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi Küçükkuyu beldesinde bir kişi, çay bahçesinde oturan gençlerin üzerine kurşun yağdırdı. Olayda 3 kişi yaraladı.Edinilen bilgilere göre, Küçükkuyu Liman içindeki bir çay bahçesinde 6 genç, yanlarına...

Silahlı Saldırgan Çay Bahçesinde Dehşet Saçtı
Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi Küçükkuyu beldesinde bir kişi, çay bahçesinde oturan gençlerin üzerine kurşun yağdırdı. Olayda 3 kişi yaraladı.

Edinilen bilgilere göre, Küçükkuyu Liman içindeki bir çay bahçesinde 6 genç, yanlarına gelen kimliği tespit edilemeyen bir kişinin elindeki tabancayı görünce, panik halinde kaçmaya çalıştı. Saldırgan, kaçan gençlerin üzerine kurşun yağdırdı. Kaçan gençlerden biri olduğu yere yığılırken, bir yaralı 15 metre ileride, kurşunlara hedef olan diğer bir kişi ise 50 metre ileride ağır yaralı olarak bulundu. Olaydan sonra elinde silah ile kaçan şahsın kullandığı aracın plakası Jandarma ekipleri tarafından tespit edildi. Araç, Mıhlı Mahallesinin Altınoluk kesiminde terk edilmiş olarak bulundu. Olayda yaralanan M.K, V.D ve C.T, Edremit Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayın geçtiği çay bahçesinde jandarmanın yaptığı araştırmada 12 adet kovan bulundu. Küçükkuyu Jandarma Karakol Komutanlığı, kaçan şahsın kimliğini tespit etmek amacıyla bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER