banner1025
banner1014

Mutluluğa Yelken Açtılar

Mutluluğa Yelken Açtılar

Gazeteci İsmail Başaran’ın kendisiyle aynı mesleği paylaşan oğlu Murat Başaran, Damla Onar ile muhteşem bir düğün merasimiyle dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş kıydı.

Samsun’un duayen gazetecilerinden İsmail Başaran ve eşi emekli bankacı Sema Başaran, oğulları Murat’ı evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Sivas’ın sevilen iş insanı Kemal Onar ve ev hanımı Dilek Onar çiftinin kızları Damla ile yaşamını birleştiren Murat’ı en mutlu günlerinde akrabaları ve yakın dostları yalnız bırakmadı.

BAŞKAN DEMİRTAŞ’TAN JEST

Samsun Anakent Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen törende genç çiftin nikahını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş kıydı. Gelinin şahitliğini iş insanı Ayşegül Duru yaparken, damadın şahidi ise gazeteci Ömür Avcı oldu. Nikahın ardından Damla ve Murat’a ömür boyu mutluluklar dileyerek Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye eden Başkan Demirtaş, hayatlarının en anlamlı imzasını attıkları kalemi de genç çifte armağan ederek jest yaptı.

DAVETLİLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Nikahın ardından başlayan düğün töreninde ise Murat ve Damla çifti ilk danslarının ardından oyun havalarına eşlik ederek aileleri ve yakınları ile eğlenceli dakikalar geçirdi. Düğüne Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ile İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve eşi Lütfiye Demirtaş başta olmak üzere siyaset, iş dünyası ve medya sektöründen çok sayıda davetli katıldı.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER