banner1014

Vezirköprü Çaltu Köyü Gençleri Emin Adımlarla

Samsun Vezirköprü Çaltu Köyü Derneği “GENÇLİK KOLLARI ” emin adımlarla ilerlemeye ve hedeflerine doğru yürümeye devam ediyorlar.

Vezirköprü Çaltu Köyü Gençleri Emin Adımlarla

Samsun Vezirköprü Çaltu Köyü Derneği  “GENÇLİK KOLLARI ” emin adımlarla ilerlemeye ve hedeflerine doğru yürümeye devam ediyorlar.

 

Geçtiğimiz günlerde Samsun Dernekleri içerisinde yeni bir çığır açarak ve tüm derneklere örnek olacak şekilde Gençlik Kolları Başkanlığı için seçim programı düzenlemişti.

 

Çaltu Köyü Derneği Gençlik Kolları Başkanlığına tüm oyların tamamını alarak gelen Faruk Dursun ve Yeni kurduğu 21 kişilik yönetimi ve Çaltu Kadın Kolları Başkanı Hacer Dursun ile beraberile beraber Samsun Dernekler Federasyonu ( SADEF ) Genel Başkanı Yıldıray Baş’ ı makamında ziyaret ettiler.

 

Bu anlamlı ziyaret sırasında SADEF Gençlik Kolları Başkanı Kerem Alışkan, SADEF Kadın Kolları Başkanı Zeynep Akkaya, SADEF GENEL Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldız ve SADEF 3.Bölge Başkanı Sait Sever de hazır bulundular.

 

Çaltu Köyü Derneği Gençlik Kolları Başkanı Faruk Dursun 2016 yılı içersinde yapacakları çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler sunarak “ her zaman SADEF ile beraber hareket etmeyi amaçladıklarını, bizlerinde beklentileri yapılacak proje ve çalışmalarımızda SADEF’ den gerekli yardım ve destekleri beklediklerini, yeni kurduğumuz ekip ile amacımız gayemiz Çaltulu Gençlerin daha iyi yerlere gelmesi, mesleki anlamlarda iyi ve kaliteli birimlere yerleştirilmesi, sosyal aktiviteyi arttırmak bunun içinde daha çok hizmet yapacağız ve daha fazla çalışacağız" dedi.

 

SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş ise “ SADEF olarak her zaman Çaltu Köyü Derneği ile beraber olduk, bundan sonrada beraber çalışarak, birlikte hareket edeceklerini, yapılacak proje ve çalışmalarınıza daima destek olacaklarını belirterek ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

SADEF Gençlik Kolları Başkanı Kerem Alışkan da “ Bizler Samsun aşığıyız. Sizlerden beklediğim öncelikle örfümüze, törelerimize unutulmaya yüz tutmuş değerlerimize sahip çıkmanız. Geçmişimizi unutmadan yarınlara umutla bakmaya devam edelim. Onun içinde öncelikle eğitim çıtasını hep birlikte yükseltmemiz gerekir. Geçmişte olduğu gibi aynı birliktelik ile önümüzdeki süreçte beraber yaşayacağız, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, yeni başkana ve yönetimine hayırlı olsun” ifade etti.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2016, 15:41

Hasan Eren

YORUM EKLE
YORUMLAR
Birol koksal
Birol koksal - 5 yıl Önce

Bizgencler daima ileri donuk yolumuz acik olucak insalah

SIRADAKİ HABER