banner1025
banner1014

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Oğlu Evlendi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun oğlu Engin Levent ile Cumhurbaşkanlığı Personel Daire Başkanı Ahmet Minder'in kızı Saadet Nur dünya evine girdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Oğlu Evlendi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun oğlu Engin Levent ile Cumhurbaşkanlığı Personel Daire Başkanı Ahmet Minder'in kızı Saadet Nur dünya evine girdi. Düğün şahitlerinden biri de Erdoğan oldu.

Devletin zirvesi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun oğlunun nikâh töreninde bir araya geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun oğlu Engin Levent ile Cumhurbaşkanlığı Personel Daire Başkanı Ahmet Minder'in kızı Saadet Nur evlendi.

Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile aralarında bakanların da olduğu devlet protokolünden çok sayıda isim katıldı.

Çiftin nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıyarken, nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım yaptı.

Genç çifte evlilik cüzdanını Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi.

Nikâh merasimi sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'ın da bulunduğu hatıra fotoğrafı çektirildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Eskiden bir kızım ve bir oğlum vardı, artık iki kızım ve bir oğlum var... Düğünümüze teşrif ederek mutluluğumuzu paylaşan, başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve kıymetli eşleri olmak üzere herkese gönülden teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2017, 16:09

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954