banner1014

Samsunspor’da Bayramlaşma

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor Kulübü’nde Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen bayramlaşma programı Kulüp Başkanı Emin Kar ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşti.Bayramlaşmaya...

Samsunspor’da Bayramlaşma
PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor Kulübü’nde Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.

Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen bayramlaşma programı Kulüp Başkanı Emin Kar ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşti.

Bayramlaşmaya Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar, İkinci Başkan Recep Hun, Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk, Alt Yapılardan Sorumlu Yönetici Mehmet Bank, Oyuncu ‘Şişko Nuri’ lakaplı Sıtkı Sezgin, Antrenör Hüseyin Kalpar, futbolcular ve taraftar grupları katıldı.

Samsunspor Başkanı Emin Kar, “Her sene geleneksel olarak yaptığımız, yönetim kurulu üyelerimiz, antrenörlerimiz, futbolcularımız ve taraftarlarımız ile bu çatı altında bayramlaşıyoruz. Herkesin kurban bayramını kutluyorum. Hem hafta sonucu oynayacağımız maç öncesi bir araya gelip moral buluyoruz, hem de bayramlaşıyoruz. İnşallah Cumartesi günü de Balıkesirspor maçını kazanıp çifte bayram yaşamak istiyoruz. Hazırız, iyi çalışıyoruz. İdmanlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Buradan 3 puan alıp, BAY geçireceğimiz önümüzdeki haftaya iyi girmek istiyoruz” dedi.

Sakatlar hakkında da bilgi veren Başkan Kar, “Adilovic ve Ekigho şuanda takımla birlikte idmanlara çıkıyor ama oynayıp oynamayacağı teknik direktörümüz Hüseyin Kalpar’a bağlıdır. Şuanda sadece Canberk ile Ahmet Burak Solaker takım haricinde fizyoterapist doktorumuz eşliğinde idmana çıkıyorlar” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER