banner1014

Kadın milli boksörlerin ikici etap kampı başladı

KASTAMONU (AA) - Hindistan'da 14-27 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Dünya Boks Şampiyonası'na hazırlanan Kadın Milli Takımı, ikinci etap kampına başladı. Türkiye Boks Federasyonunun Kadıdağı Kamp Merkezi'nde gerçekleştirilen...

Kadın milli boksörlerin ikici etap kampı başladı


KASTAMONU (AA) - Hindistan'da 14-27 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Dünya Boks Şampiyonası'na hazırlanan Kadın Milli Takımı, ikinci etap kampına başladı.

Türkiye Boks Federasyonunun Kadıdağı Kamp Merkezi'nde gerçekleştirilen hazırlık etabında, Dünya Boks Şampiyonası'na katılacak 7 milli sporcu ile onlara partnerlik yapan 5 sporcu yer alıyor.

Kadın Milli Boks Takımı Teknik Direktörü Cahit Süme, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ikinci etap kampında eksiklikleri tamamlayacaklarını söyledi.

Kampta sürat ve eldiven antrenmanları yapacaklarını belirten Süme, "İnşallah faydalı, verimli bir çalışma süreci geçecek. Amacımız, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve bayrağımızı dalgalandırmak. Sporcularımızın hepsi bunu başarabilecek güçte, yetenekte ve kapasitede. Teknik olarak çok iyi seviyede olmasalar da şu anda iyi durumdalar. Çalışmalarımızın karşılığını alacağımızı düşünüyorum." diye konuştu.

İlk etap kampını 26 Ekim'de tamamlayan milli takım, ikinci etap çalışmalarını 13 Kasım'a kadar sürdürecek.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER