banner1028

Genç Bafraspor'un Kalesi Emin Ellerde

BAFRA HABER - Samsun Bölgesi Süper Amatör Liginde mücadele verecek olan Genç Bafraspor'da dış transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Genç Bafraspor'un Kalesi Emin Ellerde

BAFRA HABER - Samsun Bölgesi Süper Amatör Liginde mücadele verecek olan Genç Bafraspor'da dış transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Daha önce başarılı genç Azerbeycan'lı kaleci Nahiol Nesizadel'i(Nahit'i) kadrosuna kattıktan sonra, Bafra'nın öz çocuğu olan başarılı bir kaleci olan ve en son Samsun Bölgesel Bal Ligi Ekiplerinden Ladikspor'da forma giyen Mesut Atmaca'yı(25) kadrosuna katarak devam etti.

Genç Bafraspor'a transfer olan Mesut Atmaca(25) futbol hayatın da sırasıyla Bafra Doğanca Belediyespor, 1930 Bafraspor, Giresun Espiyespor, Zonguldak Erdemirspor, geçen yıl da Samsun Bölgesel Bal Ligi Ekiplerinden Ladikspor'da forma giydikten sonra bu yıl da transfer olduğu Genç Bafraspor'un formasını giyecek.

İmza törenin de kısa bir konuşma yapan Genç Bafraspor'un Başkan Yardımcısı Koray Varol; “Hemen hemen iç transfer çalışmamızı bitirdik. Şu ana kadar ise dış transfer de toplam kalecimiz Mesut Atmaca ile 8.futbolcu kardeşimizi Genç Bafraspor Ailesine kazandırmış olduk.Genç Bafraspor Kulübü olarak Teknik Kadromuzun raporu doğrultusun da bütçemizi aşmadan mütevazı kadro oluşturmaya devam ediyoruz.Tabi ki de bu sene Samsun Bölgesel Süper Amatör Ligin de takımlar boş durmuyor bunların başında geçen yıla nazaran daha iyi ve güçlü kadro oluşturan Vezirköprü Belediyespor başı alıyor,Samsun Termespor, Havza Belediyesporspor iyi kadro oluşturmuşlar.Öyle görülüyor ki bu yıl Samsun Bölgesel Süper Amatör Ligin de karşılaşmalar çetin ve zor geçecek. Genç Bafraspor'un formasını giyecek olan Mesut Atmaca kardeşimize bu güzel futbol ailesine hoş geldin diyor. İnşallah perfonmasıyla bizleri mahcup etmeyecek, Bunun da farkındayız ona göre kadromuza takviyeler yapmaya devam ediyoruz. Dış Transfer de 2 ve 3 nokta transfer yapıp transferi kapatmayı planlıyoruz” dedi.

İmza Töreninde Genç Bafraspor Kulüp Başkanı Nail Yaldır, Başkan Yardımcısı Koray Varol, Kulüp Futbol Sorumlusu Nizamettin Kurt, Kulüp Genel Kaptanı Erkan İpek, Teknik Heyetten Cemalettin Arslan ve Adnan Günal hazır bulundu.

Ebubekir Yılmaz

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER