banner1028

Genç Bafraspor Oyuncuları Top Başı Yaptı

BAFRA HABER - Samsun Bölgesi Süper Amatör Liginde mücadele edecek olan Genç Bafraspor 2017 - 2018 Futbol Sezonu için top başı yaparak ilk idmanı Bafra Açık spor Tesisleri Suni Çim Sahasında gerçekleştirdi.

Genç Bafraspor Oyuncuları Top Başı Yaptı

BAFRA HABER - Samsun Bölgesi Süper Amatör Liginde mücadele edecek olan Genç Bafraspor 2017 - 2018 Futbol Sezonu için top başı yaparak ilk idmanı Bafra Açık spor Tesisleri Suni Çim Sahasında gerçekleştirdi.

2017 - 2018 Futbol Sezonu için top başı yaparak ilk idmanını gerçekleştiren Genç Bafraspor'un iç ve dış transferler de kadrosuna kattığı toplam 25 futbolcu, Antrenörler Cemalettin Arslan ve Adnan Günal'ın katılımıyla gerçekleştirdi.

Genç Bafraspor Kulüp Başkanı Nail Yaldır yaptığı açıklamada; “2017 - 2018 Futbol sezonu öncesi top başı yaparak ilk idmanımız iç ve dış transfer kadromuza kattığımız toplam 25 futbolcu kardeşlerimizle başlamış olduk. Geçen sezon Samsun Bölgesi 1.Amatör Liginden Playof karşılaşmaların ardından Samsun Süper Amatör ligine yükselmiş olduk. Geçen sezon bizlere bu güzel anıyı yaşatan şu an kadromuz da devam eden, etmeyen ve emeği geçen futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Şimdi eski sayfayı kapatıp Futbol Kulübümüzün isim değiştirerek Genç Bafraspor adıyla yeni sayfa yeni döneme geçtik. 2017 - 2018 Samsun Bölgesi Süper Amatör liginde mücadele edecek tüm takımlara şimdiden başarılar dilerim. İlçemizde Samsun Bölgesi Süper Amatör liginde üç takımımız temsil edecek. Bizler Genç Bafraspor Ailesi olarak 150 bin nüfusa sahip güzel ilçemizi Süper Amatör ligin de iyi mücadele edip kademe kademe hedeflediğimiz Profesyonel lig yer almak, bu zor olacak ama ben takımıza güveniyorum. Büyük konuşmak istemiyorum çünkü bütçemize uygun mütevazı bir kadro oluşturduk. Artık konuşma zamanı iç ve dış transfer de kadromuza kattığımız değerli futbolcu kardeşlerimiz saha da mücadele edip savaşıp söyleyecekler. Dış transfer de Merzifonspor'dan başarılı stoper Kaşif Kocagülle kardeşimiz de bundan sonra Genç Bafarspor için mücadele verecek. Kaşif Kocagülle kardeşimize Genç Bafraspor Ailesine hoş geldin diyorum. İnşallah Allah Teknik Kadromu, Futbolcu Kardeşlerimi ve Yönetimi oluşturan arkadaşlarımı utandırmaz” dedi.

2017 - 2018 Futbol Sezonu öncesi top başı yaparak sezonu açan Genç Bafraspor'u Kulüp Başkanı Nail Yaldır, Kulüp Başkan Yardımcısı Koray Varol, Kulüp Futbol Şube Sorumlusu Nizamettin Kurt ve Kulüp Genel Kaptanı Erkan İpek Teknik kadroya ve Futbolculara yalnız bırakmayarak başarılar diledi.

Ebubekir Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1047

banner1046