banner1028

Gaziantepspor, Hazırlıklarına Günde Çift İdmanla Devam Ediyor

Gaziantepspor, yeni sezon hazırlıklarını aralıksız sürdürürken, takımın golcü futbolcusu Cenk Tosun, yeni sezondan umutlu olduklarını söyledi.Celal Doğan Tesisleri'nde teknik direktör Bülent Uygun ve yardımcılarının koordinesinde sahaya...

Gaziantepspor, Hazırlıklarına Günde Çift İdmanla Devam Ediyor
Gaziantepspor, yeni sezon hazırlıklarını aralıksız sürdürürken, takımın golcü futbolcusu Cenk Tosun, yeni sezondan umutlu olduklarını söyledi.

Celal Doğan Tesisleri'nde teknik direktör Bülent Uygun ve yardımcılarının koordinesinde sahaya çıkan futbolcular idmana açma, germe egzersizleri ile başladı. Sabah ve akşam saatlerinde yapılan antrenmanda Gaziantepsporlu futbolcular teknik ve taktik ağırlıklı çalışma yaptı. Hırslı oldukları gözlenen futbolcuların neşeli oldukları da gözlendi.

Yeni sezona çok iyi hazırlandıklarını ifade eden Gaziantepsporlu golcü futbolcu Cenk Tosun, “Günde çift idman yapıyoruz ve yeni sezon için en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Sabah ve akşam saatlerinde yaptığımız antrenmanlarda havada iyi oluyor. Sonuç olarak şuanda her şey çok iyi ve güzel gidiyor. Teknik heyetin yaptırdığı idmanlar bize sezon için de faydalı olacağını düşündüğümüz için söyleneni yapıyoruz” dedi.

Transfer konusunda isminin büyük takımlarla anılmasının mutluluk verici olduğunu da anlatan Tosun, “Tabi büyük takımlar ile anılmak çok güzel. Demek oluyor ki ben buraya geldikten sonra iyi işler yapmışım. Şuanda Gaziantepspor ile bir yıllık daha kontratım var. Ben her zaman söylüyorum, buraya bonservisim ile geldiğim için, kulübüme bir şeyler kazandırarak gitmek istiyorum. Şuanda bu takımın futbolcusuyum ve bu takım için ter dökmeye hazırım” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER