banner1025
banner978

Fatsa Belediyespor'da Hedef Şampiyonluk

Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Muammer Coşkun, bu zamana kadar kılpayı kaçırılan şampiyonlukların kendilerine perçinlediğini belirterek, "Artık bahanemiz kalmadı. Bu sene inşallah şampiyonluğu alacağız" dediFatsa Atatürk Parkı'nda...

Fatsa Belediyespor'da Hedef Şampiyonluk
Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Muammer Coşkun, bu zamana kadar kılpayı kaçırılan şampiyonlukların kendilerine perçinlediğini belirterek, "Artık bahanemiz kalmadı. Bu sene inşallah şampiyonluğu alacağız" dedi

Fatsa Atatürk Parkı'nda basın camiası ve işadamlarına yönelik bir iftar yemeği veren Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Muammer Coşkun, Fatsa Belediye Spor'un artık sadece Türkiye'nin değil dünyanın da yakından tandığı bir kulüp olduğunu savunarak, kulübe kazandırdıkları biri Nijerya'lı diğeri de Gana'lı iki futbolcudan da ümitli olduklarını söyledi.

Coşkun; Fatsa Belediye Spor olarak kendilerine her türlü desteği veren başta İçişleri Eski Bakanı İdris Naim Şahin, bölge milletvekilleri ve Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan'a, işadamlarına ve sponsorlara teşekkür etti.

Belediyespor'un iftarına; Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Emniyet Müdürü Hüseyin Aslan, Fatsa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu, Futbolcular, STK Temsilcileri ve İşadamları katıldı.

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954