banner1025
banner978

Bafra Stadı’nda Sona Yaklaşıldı

Spor Toto 3. Lig takımlarından 1930 Bafraspor'un maçlarını yapacağı Bafra Şehir Stadı’nda onarım çalışmaları bütün hızıyla sürüyor. Yetkililer, bu hafta oynanacak olan Yimpaş Yozgatspor maçına stadı yetiştirmeye çalıştıklarını...

Bafra Stadı’nda Sona Yaklaşıldı
Spor Toto 3. Lig takımlarından 1930 Bafraspor'un maçlarını yapacağı Bafra Şehir Stadı’nda onarım çalışmaları bütün hızıyla sürüyor. Yetkililer, bu hafta oynanacak olan Yimpaş Yozgatspor maçına stadı yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, 1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Necdet Çamaş ile birlikte Bafra Stadı’nda yaptığı incelemede bulundu ve son durum hakkında bilgi aldı. Çalışmaları yerinde inceleyen Güven, zeminin futbol oynamaya elverişli olduğunu, tribün ve soyunma odalarında noksanlıkların büyük ölçüde giderildiğini, bu hafta olmasa da gelecek maçların Bafra Stadı’nda oynanabileceğini söyledi. Stadın son durumuyla ilgili bir rapor hazırlayacaklarını ve Türkiye Futbol Federasyonu’na sunacaklarını belirten Güven, 1930 Bafraspor’un bu hafta yapacağı Yimpaş Yozgatspor maçını Bafra Şehir Stadı’nda oynanıp oynanmayacağının son kararını federasyonunun vereceğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2013, 16:21
banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954