banner1028

Bafra 1453 Fetihspor Başkanı Kara'dan Basın Açıklaması

BAFRA HABER - Bafra 1453 Fetihspor Kulüp Başkanı Berati Kara; “Futbol takımımızın önü açık” dedi.

Bafra 1453 Fetihspor Başkanı Kara'dan Basın Açıklaması

BAFRA HABER - Bafra 1453 Fetihspor Kulüp Başkanı Berati Kara; “Futbol takımımızın önü açık” dedi.

Samsun Bölgesi 2.Amatör Ligin de bu sezon zorlu karşılaşmalar sonucun da büyük sürpriz gerçekleştirerek Playof karşılaşmaları sonucunda Samsun Bölgesi 1.Amatör Ligine yeni yükselen Bafra 1453 Fetihspor Kulüp Başkanı Berati Kara sezon değerlendirmesinde bulundu.

Bafra 1453 Fetihspor Kulüp Başkanı Berati Kara yaptığı açıklamada; “Geçen sezon zor şartlar altında mücadele verdiğimiz Samsun Bölgesi 2.Amatör Büyükler Ligi A - Grubun da Playoflarda final oynayarak Kavak Gençlikspor'u 2- 1 mağlup ederek Samsun Bölgesi 1.Amatör Ligine Futbolcularımızın büyük mücadele sonucun da yükselmiş olduk” şeklinde konuştu.

Kara, “Bizlere bu onurlu ve zor şartlar da Samsun Bölgesi 1.Amatör Ligine çıkaran ve emeği geçen tüm futbolcu kardeşlerime buradan teşekkür ediyorum. Bizlere güzel duyguyu yaşattıkları için. Bafra 1453 Fetihspor Futbol Kulübü olarak Samsun Bölgesi 1.Amatör Liginde Bafra Hacınabispor Kulübü ile ilçemizi temsil edeceğiz. Buradan Bafra 1453 Fetihspor Kulübüne Ana sponsor destek vermek isteyen ilçemizin değerli firmalarıyla görüşmeler sağlayarak, 2017 - 2018 Futbol Sezonuna Kulübümüze yakışır şekilde güçlü ve iddialı girmek istiyoruz. İlk olarak 2017 - 2018 Samsun Bölgesi 1. Amatör ligi karşılaşmaları start alana kadar gerek Alt Yapı ve A -Takımımıza Futbolcu kazandırmak için seçmeler düzenleyeceğiz. Daha sonra da Bafra 1453 Fetihspor'un A- Futbol takımını oluşumunu sağlayarak yeni futbol sezonuna hazır bir şekil de girmek istiyoruz” diye konuştu.

Kara açıklamasında; “İlçemizin B afra 1453 Fetihspor Futbol Takımına güvenip bizlere maddi ve manevi desteklemelerini istiyoruz. Onları mahcup etmeyeceğimize inanıyoruz. Bafra 1453 Fetihspor Kulüp Başkanı Berati Kara son olarak yaklaşan dini bayramlarımızdan biri olan Kurban Bayramını nasip olursa idrak edeceğiz. Bu sebeple Tüm İslam Âleminin Mübarek "Kurban Bayramını kutlarım hayırlara vesile olmasını CC. Allah'tan niyaz ederim” ifadelerini kullandı.

Ebubekir Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER