banner1014

SP Bafra İlçe Başkanlığına Mustafa Öcal Yeniden Seçildi

Saadet Partisi Bafra ilçe Başkanlığı 7. olağan kongresinde Mustafa Öcal 3. kez başkan seçilerek güven tazeledi.

SP Bafra İlçe Başkanlığına Mustafa Öcal Yeniden Seçildi

Saadet Partisi Bafra ilçe Başkanlığı 7. olağan kongresinde Mustafa Öcal 3. kez başkan seçilerek güven tazeledi.

Saadet Parti Bafra ilçe başkanlığı 7. olağan kongresi Bafra Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşti.  Kongre Divan seçimi ile başladı. Divan Başkanlığına Şerif Altundal ve Ahmet Köseoğlu, divan üyeliklerine ise Muhittin Sadam, Murat Durhat ve Avni Şensoy seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından konuşmalara geçildi. Yapılan konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Mevcut Başkan Mustafa Öcal ise yaptığı konuşmada, “Milli Görüş Siyasi hareketinin bu yıl 54.yıl dönümü. Evet bu kutlu kervanın yola çıkışı 53.yıl bitmiş. 54.yıla da aynı iman , aynı heyecan ve aynı sloganlarla yola devam ediyoruz. ‘’Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya’’ Rahmetli liderimiz Prof.Dr.Necmettin Erbakan Türk siyasi tarihi içerisinde ‘’Mümtaz Bir Şahsiyet’’ olduğu kadar, Dünya İslam Tarihi içerisinde de saygın bir liderdir” diyerek sözlerini tamamladı.

Göreve geldikleri ilk günden bugüne kadar yaptıklarını ve bundan sonrada yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Konuşmalardan sonra seçime geçildi. 

Seçimde mevcut Başkan Mustafa Öcal tek liste ile çıktı. Başkan Öcal delegelerin tamamının oyunu alarak güven tazeleyerek 3. kez Başkan seçildi.  Kongreye çok sayıda davetli katıldı.

Mustafa Öcal'ın Yönetim Kurulu Listesi

Başkan Mustafa Öcal

 1. Mustafa Harman
 2. Sedat Uzun
 3. Mahır Yıldırım
 4. Recep Nergiz
 5. Muhammed Emin Musaoğlu
 6. Zekai Kurt
 7. Ersin Türkman
 8. Yusuf Uyar
 9. Musa Ok
 10. Yalçın Uzun
 11. Hüseyin Gündoğdu
 12. Süleyman Balcı
 13. Gökhan Sancar
 14. Lütfü Uzun

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER