banner1014

Murat Arslan Yeniden Başkanı Seçildi

AK Parti Bafra İlçe Gençlik Kolları başkanlığına Murat Arslan yeniden seçildi.

Murat Arslan Yeniden Başkanı Seçildi

AK Parti Bafra İlçe Gençlik Kolları başkanlığına Murat Arslan yeniden seçildi.

Bafra Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen kongreye mevcut başkan Arslan, tek aday olarak katıldı. Kullanılan oyların tamamını alan Arslan, yeniden başkanlığa getirildi.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, kongrede yaptığı konuşmada, gencinden yaşlısına her zaman ve her koşulda nerede olmaları gerekiyorsa orada olacaklarını belirterek, "Gençliğin gücü, hepimizin gücü demektir. Yılmadan ve durmadan hep birlikte gidilecek daha çok yolumuz var." dedi.

Konuşma yapan Ak Parti Bafra Gençlik Kolları Başkanı Murat Arslan, "Şu kısacık ömrümüzün en verimli yıllarını cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yetiştiren, denk düşüren Allah’a hamt ederek başlamak istiyorum. 

Bugün hamdolsun bayram coşkusunda bir kongre akşamında bir araya geldik. Bundan 3 yıl öncesinde büyük bir heyecanla devraldığımız mübarek dava sancağını, yol arkadaşlarımızla karmaşıklık güven ve sadakat içerisinde bugüne kadar şerefle taşıdık. Bugün yeni bir dönemin, yeni dostlukların, yeni heyecanların, yepyeni mücadelelerin kapılarını hep beraber aralıyoruz. Toplamda 7 yıllık görev süremiz bile başlı başına ileride çocuklarımıza gururla bırakacağımız en önemli mirasımız olacaktır.

Bafra gençliği adına yepyeni hayallere, yepyeni ideallerle dolduracağımız yeni hizmet sayfasını açarken, 3 yıllık yoğun çalışma dönemimizden edindiğimiz tecrübe ve birikimi, bu akşam bismillah dediğimiz yeni dönemin heyecanıyla harmanlayarak, inandığımız yola maksimum katkıyı sunabilmek için gayretle çalışacağız. 

İnşaallah bu akşam aramıza katılan kardeşlerimizin heyecanı ve önceki dönemde bizimle olan arkadaşlarımızın tecrübesi, bizlere bu çalışmaların çok daha iyisini yaptıracağından zerrece şüphemiz yok. Kongremizin hayırlara vesile olmasını niyaz ederken, görev alan kardeşlerime muvaffakiyetler diliyorum. İnandığımız yolda, inandığımız değerlerle yürüyebilmek duasıyla." cümleleriyle düşüncelerini ifade etti.

Samsun’da ilk olarak Bafra’dan başlatılan ve gerçekleştirilen kongre kapsamında Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, " Kongre başladığında izlediğimiz video gösterimi beni oldukça heyecanlandırdı. Birlik olduğumuzda, hep birlikte olduğumuzda neler yapabildiğimizi ve iman varsa imkanında da her zaman olduğunu hatırlattı bir kez daha." açıklamasında bulundu.

AK Parti Bafra Gençlik Kolları 6.Olağan İlçe Gençlik Kolları Kongresine, Samsun Milletvekili. Av. Orhan KIRCALI, İl Başkanı Ersan AKSU, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa DEMİR, İlçe Başkanı Av.İbrahim SEMİZ, Belediye Başkanı Hamit KILIÇ, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit YILMAZ ile Yönetimi, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Eski İlçe Başkanları Haluk BÜLBÜL ve Tuncay YURDUSEVEN, Kadın Kolları Başkanı Nazife SORUKLU ile Yönetimi, Eski Gençlik Kollları Başkanı Adnan GÜNAL, Teşkilat Mensupları ve Misafirler katıldı

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER